Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie przy piwku
#31
krabofok napisał(a):Postanowiłem dołączyć do waszej forumowej szajki.
Czołem wszystkim.

[ Dodano: 5 Marzec 2007, 15:23 ]
... I już się obraziłem, co to kur... za koniczynka i cholerny gawędziarz ?! Węszę masoński spisek na moje dobre imię.
_________________


Nie obrażaj się na zieloną koniczynkę. Z wykrywaczem biegam od 1984, wtedy na coś takiego mówiłeś pi pi( :baby: ), ale tutaj jestem od niedawna i też mam taki znaczek z dopiskiem „erotoman gawędziarz” a świat się nie zawalił. Pozdrawiam TiM
Odpowiedz
#32
Ten piątek dalej aktualny?
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#33
oczywiście o 19 w rozbiórce. Ja mogę się nieco spóźnić!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#34
Ja jutro bede juz po 18 jakby ktos chcial przyjsc wczesniej poznacie mnie po gazecie odkrywcy Smile
pozdrawiam
Odpowiedz
#35
Mi tam wsio rawno moge i o 18
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#36
Erotoman-gawędziarz to nawet sympatyczne. Choć raz w swoim wieku zostałem uznany za erotomana... Pokazałem żonie, ale nie uwierzyła niestety.
Odpowiedz
#37
Etoroman Wink Gawędziarz tez się mi podobał :yes:
Jak nie, jak tak!
Odpowiedz
#38
ja też zostałem na początku erotomanem, ale później się to zmieniło; czyżby w zależności od liczby napisanych tekstów? :->
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#39
Jak pisal Mistrz Jan Izydor ;

...,,Jesli zona cie pobudza - mlodys ...albo zona cudza . Smile

Ale radze nie ... rydzykuj , oj nie .
Odpowiedz
#40
To co w ten piątek jak zwykle?
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#41
Tak piątek aktualny, możemy pójść ewentualnie do szkoły oblukać wystawe!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#42
W którym lokalu?
Mam mały prpoz. zmnieńmy lokal na bardziej przewiewny, zwiększą ilościa tlenu
cyt:"Ależ Hans, pamiętaj że jestem twoim przyjacielem." (Bruner) odc. 14, pt.: "Edyta"
Odpowiedz
#43
Rozbiórka jest miła ale w powietrzu można siekierę powiesić :axe: ; jestem za!
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#44
Ok żeby nie mieszać jutro jeszcze w rozbiórce a za tydzień możemy się do innego lokalu przenieść! Jakieś propozycje?
Pozdr MJ
Odpowiedz
#45
Dobrze że chociasz BB zauważył, myslałem ze to tylko moja fanaberia
cyt:"Ależ Hans, pamiętaj że jestem twoim przyjacielem." (Bruner) odc. 14, pt.: "Edyta"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości