Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie przy piwku
#16
fajny artykuła dla Fidela ;-) <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.motoforum.pl/Magazyn/200614/ft17.html">http://www.motoforum.pl/Magazyn/200614/ft17.html</a><!-- m -->
wy, siostry, niezły burdel macie w tym archeo!
:-P
Odpowiedz
#17
Bardziej dla kuby szostka ale mu podeślę tego linka
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#18
Postanowiłem dołączyć do waszej forumowej szajki.
Czołem wszystkim.

[ Dodano: 5 Marzec 2007, 15:23 ]
... I już się obraziłem, co to kur... za koniczynka i cholerny gawędziarz ?! Węszę masoński spisek na moje dobre imię.
Odpowiedz
#19
Cześć łotrze, dotałeś linka, będziesz w piątek?
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#20
Acha, czy można legalnie bluźnić - pytanie do admina ? Brak flugów ogranicza moją ekspresję oraz wyciera osobowość.
Odpowiedz
#21
Nie pierdol , co mowisz ?
Tak to wyglada :wypas: , po ingerencji admina .Wyzyj sie werbalnie gdzie indziej. Tam bedziesz slyszal expresje swych slow.
Odpowiedz
#22
Fiu Grzesiu to piątkowe spotkanie sponsoruje literka F jak Fidel :-) Krabofok klnij sobie dowoli ale cenzura działa jak w PRL co do rangi jak się "popiszesz" będziesz mieć inny przydomek, kolejny to chyba kopacz teoretyk, al;e jak zrobisz ponadz 10000 postów będziesz "organizatorem imprez masowych".
Pozdr kol z fakultetu MJ
Odpowiedz
#23
za tydzien tez bedziecie? bo w tym tyg robie do 21 chcialbym Was wkoncu zobaczyc Wink
Odpowiedz
#24
W założeniu spotkania mają być cykliczne, póki aura nam nie sprzyja spotykamy się w Rozbiórce, jak temp. powietrza wzrośnie przeniesiemy się w plener. Spotkania a w zasadzie ostatnie spotkanie trwało do 23 także jak zdążysz dojechać z Pab. to zapraszamy.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#25
Pozwoliłem sobie na piątkowe spotkanie zaprosić Julka Szymańskiego tego od Konewki, jest moim dobrym znajomym.
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#26
to fajnie szczregolnie, że szukałem z nim kontaktu!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#27
jak tam wczoraj było, żyjecie??
.. bo taka dziwna cisza na forum :mrgreen:
wy, siostry, niezły burdel macie w tym archeo!
:-P
Odpowiedz
#28
Było fajowo, a maszyna grająca dała nam 12 kredytów za free! Był Pan Juliusz dzierżawiący Jeleń i Konewkę! Opowiadał ciekwe rzeczy!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#29
zawsze jak cos ciekawego sie dzieje to ja siedze w tej durnej robocie :-(
Odpowiedz
#30
Urwis, to się zwolnij Smile teraz rynek pracy jest taki że spokojnie znajdziesz taką, która pozwoli Ci na odbywanie spotkań Wink tylkomusisz to zaznaczyć w umowie
pozdro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości