Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żolnierze imperium ;DD
#1
Czy ten z lewej nie trzyma przypadkiem mg????; D :wypas: :wypas: :wypas:


<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ksp.waw.pl/?page=Structure&id=8&nid=4085">http://www.ksp.waw.pl/?page=Structure&id=8&nid=4085</a><!-- m -->
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#2
Imperium kontratakuje!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#3
Nie wiem czy zwróciliście uwagę że w filmie pojawia się dużo niemieckiej broni Smile Albo MGiety albo np giwera Hana Solo - Mauser C96 z dość oryginalnym tłumikiem Smile Smile
Odpowiedz
#4
Andyseb zwrócił uwagę, że żołnieże imperium byli klonami, a przez to byli równego wzrostu! Dlatego sądzę, że są to przebierańcy!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
hehehe fajne foto, już widzę jak musieli wyglądać na komisariacie w tych kostiumach i miny współwięźniów .... - "za co Cię zamknęli ?" - za Imperium ! hehehehe ale tak na poważnie - podobnie mogą postąpić z nami gdy poprzebierani w np. rosyjskie mundury wpadniemy do tramwaju i nagłówki w EX " rosyjscy teroryści ,zaatakowali centrum" - nie ma lekko ;-)
sac
Odpowiedz
#6
No mamy w Polsce grupę rekonstrukcji oddziałow imperium :alien: Ten z pomaranczowym naramiennikiem to podoficer Wink Ale jazda, moze by np te chłopaki na Bzurze coś by zademonstrowali? Co do przebieranki w carskie mundurki to raczej terroryzm nam nie grozi Smile Najwyżej oskarżenie o sprzyjanie wrogiemu mocarstwu oraz zarzut szpiegostwa Wink
W naszym kraju ponoć bardziej pozytywnie widziane jest założenie munduru niemieckiego niz carskiego czy radzieckiego... :->
Jak nie, jak tak!
Odpowiedz
#7
Zadzwonił do mnie człowiek z pomysłem... Żeby Bitwę odgrywali kibice ŁKS i Widzewa. Powiedział, że i tak się piorą, tyle że w sposób nie ucywilizowany. Tu musieliby zorganizować mundury - a wśród kibiców są i bogaci przedsiębiorcy, daliby kasę -, bić musieliby się kulturalnie, żeby nie poniszczyć mundurów, poza tym na oczach turystów i przed kamerami nie wypadałoby im się naparzać na serio.
Człowiek był kibicem RTS. Trochę mi szczęka opadła, ale pocieszyłem się, że Bitwa zaczyna „siedzieć” ludziom w głowach. Hm... Pewnie policja musiałaby występować jako legiony Piłsudskiego. A swoją drogą wizja komend w rodzaju „Do ataku na bejsbole - wpieriooood!!!!” jest porywająca...
Ivan, będziesz w piątek? Pub na Składowej jest parę metrów od Dworca Fabrycznego.
Odpowiedz
#8
Pomysł ciekawy ale kosztowny - komplety mundurów by sporo wyniosły sponsorów, a nie sądzę by filmówka wypożyczyła swoje rekwizyty :mrgreen:
Hmm... żebym blizej mieszkał! Jeszcze spasuję ale jak sie zrobi bliżej wiosny to przybędę czasem na pubowe zebrania :wypas: A jak juz założymy sekcję GRH carskiego pułku (warto pomysleć jaki pułk za patrona obrac) to moze wpadniemy se w mundurach do Anastazji robic za tło historyczne? ;-) To o ile pamietam jest lokal w stylu carskiej Rosji? I moze soczek zbożowy by nam własciciel postawił :-)
Jak nie, jak tak!
Odpowiedz
#9
Anastazja uże nie rabotajet :-(
Pozdr MJ
Odpowiedz
#10
To może sami założymy lokal w klimacie carskiej Rosji ;-)
Jak nie, jak tak!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości