Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie w Łódzkiej Siedzibie Platformy Obywatelskiej
#1
Dziś było zebranie w siedzibie łódzkiej PO w którym stella opowiadał o bitwie i o tym jak ją wykorzystać. Wielu fajnych ludzi i dobra atmosfera rozmowy. Bitwa wygrana!!! Big Grin Po szczegóły jak co to do stelli dzwonić. Opowie Big Grin

Foty daję tu, bo jakiś problem z galerią mam(i sorki za jakość)


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#2
Mam od razu pytanie, czy środowiska związane z pewnym radiem nas nie przeklną za to ze mamy kontakty z P.O. ;-)
Jak nie, jak tak!
Odpowiedz
#3
No chyba opinią tego radia nikt się u nas nie przejmuje Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#4
Mogło się radio szybciej zgłosić niż PO. PiS też. Zaprosiła PO - pogadaliśmy, obiecali wesprzeć Bitwę jako atrakcję turystyczną w UMŁ, Urzędzie Marszałkowskim i w terenie. Partyjność mnie nie obchodzi, ważny jest cel i zwyyycięęęęstwooooo!!!!!!
Przy okazji: musiałem zmienić nazwę bloga, bo byla idiotyczna. teraz jest „Bitwa łodzka 1914” na <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.blox.pl">http://www.blox.pl</a><!-- w --> Zachęcam wsztystkich do robienia rabanu w tym miejscu.
Piotr Marciniak w kwietniu wybiera się do Pabianic - chce przekonać prezydenta, żeby włączyli się jako miasto do bitewnych projektów. A potem zachęci Włocławek, skąd zaczęła się ofensywa. Kurczę, zdaje się, że sami ustawimy pół centralnej Polski pod kątem Bitwy.Smile))
Platformie mam przedstawić propozycje i oczekiwania na piśmie. Może partie zaczną się licytować? PO: damy na muzeum! PiS: a my na muzeum i zezwolenia na poszukiwania fantów wszędzie! SLD: a my muzeum, zezwolenie i mundury do grupy rekonstrukcji! LPR: a my do tego wykrywacz dla każdego!!!! Samoobrona: a my... itd. W końcu jesteśmy elektorat!!!!
Odpowiedz
#5
Stella ty to masz łeb:-))).Jeszcze jak rosjan i niemców się tym zainteresuje?
Odpowiedz
#6
Samoobrona do brony na drogi i blokady aż do zwycięstwa!
Brawo Stella! NIedługo mianują cię Marszałkiem...Polnym
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#7
żarty żartami, ale zawsze można policytować... Na przykład - rządzi gdzieś w interesującej nas gminie PiS czy Samoobrona. Mówimy: - A PO to zainteresowało się bitwą, aha... Chcą nam pomóc... A wy byście mogliście zrobić więcej.... A choćby co by wasi gospodarze na swoje pola nas z wykrywkami wpuścili, co by pomogli żelastwo niepotrzebne zaborcze spod polskiej ziemi naszej wydobyć, grunt ojczysty do cna z tego przedwojnia oczyścić...Smile)))

[ Dodano: 28 Marzec 2007, 15:09 ]
A na serio, pojadę z Piotrem do Pabianic, jesteśmy już wstępnie umówieni z prezydentem tamtejszym na początek kwietnia
Odpowiedz
#8
Mamy Brzeziny oraz Łódź. Na "warsztacie" Pabianice. Powinniśmy zainteresować naszymi działaniami także Zgierz oraz Konstantynów, najlepiej przez pryzmat Bitwy Łódzkiej.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#9
to wspomnijcie Dychcie ze w stowarzyszeniu jestem i ja, on mnie zna.
eeM
Odpowiedz
#10
A ja się zastanawiam jak wyglada Franiu :dontgetit: , bo też byłem na spotkaniu, ale ze znanych mi forumowych twarzy nikogo nie widziałem
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#11
Hehe jak ja wyglądam? W miare dobrze chyba ;D Zawsze ze stellą i z aparatem Big Grin Byłem w białej koszuli.
Odpowiedz
#12
Pogadajcie lepiej z gościami Dyrekcji Łódzkiego Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich ( tj. z Panem Stopczyńskim - gość z wielką kulturą i z właściwym podejściem, współautorem fajnych artykułów o bitwie łózkiej ) oraz z osobami z Muzeum Miasta Pabianic ( jednego takiego spotkałem pod Porszewicami z wykrywką 100% zrozumienia dla inicjatywy bitwy łódzkiej - szukał śladów jak to ślepe dziecko we mgle ale wielki szacunek choć kity żenił, że meteorytów szuka).
witek
Odpowiedz
#13
Już rozmawialiśmy. Po

[ Dodano: 29 Marzec 2007, 20:42 ]
wcięło... po świętach jadę z Piotrem Marciniakiem na rozmowę do prezydenta Pabianic i pastora tamtejszego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości