Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVP 3 Łódź
#1
Dzisiaj w programie dobry wieczór o 19 na TVP 3 będzie o Stowarzyszeniu!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#2
a cóż tam było - może mi ktoś napisze - bo nie posiadam telewizora
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#3
Było ciężko ale Rexona zrobiła swoje Wink hahah
No jak na 4:30 wejścia antenowego nie było tak źle. Ja pier... tylko babola gdyż użyłem zwrotu ZAGRYWKI TAKTYCZNE a sam kur... nie wiem co to jest hahaha Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#4
gunship bylo super napewno nikt na ten zwrot nie zwroci uwagi ; pierwsze kroki antenowe macie za soba teraz juz moze byc tylko lepiej Wink
Odpowiedz
#5
No mam nadzieję że ludzie pomyślą w ten sposób:

Zagrywki Taktyczne - dziwny, tajemniczy zwrot. To na pewno profesjonaliści!!! Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#6
Gratulacje - widziałem - oglądałem. Trochę was trzeba bylo ciągnąć za język ale było ok. Pełna i z dobrą dykcją wypowiedziana nazwa stowarzyszenia na początku rozmowy - super. Jagoda mnie trochę zbił z tropu mówiąc iż posiada info (no może nie dokładne)o miejscu ukryciu serca sztandaru - "no to jest dobre pół kilo złota" :-D
Ale Panowie :wypas: jeszcze raz gratuluje.
Gdy wytniemy ostatnie drzewo i zatrujemy ostatnią rzekę odkryjemy nagle, że nie można jeść pieniędzy.
Odpowiedz
#7
A tu można nas obejrzeć! Ale szczerze mówiąc nie polecam!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#8
Byliscie lepsi od Pani Redaktor Prowadzacej ! Pierwsze koty , za ploty ! Nastepnym razem bedzie jeszcze lepiej Smile

Pozdrawiam Swiatecznie
Odpowiedz
#9
Było wesoło ;-) . My-nie przygotowani, pani-zupełnie niezainteresowana tematem i najgłupsze pytania pod słońcem-Skąd zainteresowanie historią? Dlaczego Łódź? Równie dobrze mogliśmy powiedzieć, że słyszymy głosy i one nam kazały.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#10
Faktycznie nie wiem kto był bardziej zdezorientowany w tym programie my czy pani prowadząca i to jej słowo "eksploracja" Smile Na szczęście jakoś pomyślnie wszystko się ułożyło i skoro mówicie że nie było tak źle - to nie było!
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#11
pani sprawiala takie wrazenie jakby miala to gleboko w d...... :-D i malo ja to interesowalo jakies ufole opowiadaly o czyms co przekraczalo jej zainteresowania , a dla chlopakow BRAWO
Odpowiedz
#12
Tylo p.Redaktor placa za ,,sesje'' !! A Wam ktos wlozyl w skarbone Grupy Lodz za wystep , he he . Moj sasiad sp. - na codzien grywajacy w SIM-ie - za 1/2 minuty na puzonie kasowal 500,- PLS tzn na te setki czerwone = 1/2 l. a 50,- PLS (z butelka pusta. Musicie postarac sie o Managing Director , niech negocjuje kontrakty :wypas:
Odpowiedz
#13
Pani była do bani.
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#14
Za to orzywiła się przy technika relaksacyjnych, dziwne a powinno ją odprężyć/rozprężyć.

Chłopaki było bardzo dobrze, w przypadku następnego spotkania z pania redaktor wrzućcie coś mimo chodem o depilacji pach, napewno pomoże i ją pobudzi.

A tak serio bezwzględu na fakt czy pani miała okres czy była przed (nie ma inne mozliwości), to nie ma znaczenia - słowa poszły w eter.
Pozdrawiam i gratuluję
cyt:"Ależ Hans, pamiętaj że jestem twoim przyjacielem." (Bruner) odc. 14, pt.: "Edyta"
Odpowiedz
#15
Cóż p. Redaktor była bardzo miła aczkolwiek trudno rozmawia się o czymś nowym wykrzesała z siebie kilka pytań mądrzejszych i mniej mądrych, w każdym razie mam przecieki, że ma na nas chrapkę tj. na kolejne spotkanie z nami przed okiem kamery! Może przy okazji naszej kolejnej wystawy? Aha i jeszcze jedna informacja od osoby znającej się na PR i wyglądzie scenicznym uwaga cytuję po literkach: "byliście tak spięci i sztywni jakbyście połknęli kij! Więcej luzu! Kamera wszystko widzi!" Po oglądnięciu stwierdzam, że owa osoba ma rację!
Pozdr MJ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości