Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVP 3 Łódź
#16
Następnym razem trzeba wziąć Deprim albo inne ustrojstwo Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#17
proponuję wziąć panią w teren. Pokazać okop jakiś, przy okazji schylić się i - AAAA!!!!OOO!!! NIEWYPAŁ!!!!!! Program będzie przynajmniej rozrywkowySmile))
Z wykrywką w lesie - przy okazji można pokazać amatorom, jak się należyt zachowywać - dołek zasypujemy, syfa nie zostawiamy, runo rekultywujemy. Reportaż jest ciekawszy niż nasiadówka w studio, a każdy w swoim żywiole zachowuje się naturalnie. Weźcie kobietę do lasu....
Odpowiedz
#18
Telewizja edukacyjna? To jest myśl. Może w odcinakch? Krok po kroku.
Ojcze-Redaktorze Jagoda co WY na to?
cyt:"Ależ Hans, pamiętaj że jestem twoim przyjacielem." (Bruner) odc. 14, pt.: "Edyta"
Odpowiedz
#19
facetów z ekipą telewizyjną nikt z pola i lasu nie przepędzi... Zwłaszcza jak się leśniczego albo chłopa przed kamerą postawi, ramieniem obejmie, żalów o osnui choinówce albo o dopłatach unijnych wysłucha... Dowartościowany, na wszystkie swoje hektary wpuści!!!

[ Dodano: 11 Kwiecień 2007, 14:54 ]
Żarty na bok: od razu zadzwoniłem do p. Basi Mrozińskiej, dyrektora programowego Toi, dawnej koleżanki z redakcji. Reportaż o stowarzyszeniu mamy od razu. Cykliczna audycja -czemu nie, tylko muszę przyjść z prezesem naszym na spotkanie. Żeby nie było z marszu, mam się z panią dyrektor zdzwonić w przyszłym tygodniu i umówić na rozmowy trójstronne. Telewizja jest może mniejsza niż państwowa, ale dzięki temu chętniej szuka frapujących tematów i programów. Jak powiedziałem, że chodzi o lochy, bunkry, trupy, tajemnice, bitwę, niewypały, zatopione czołgi itd, od razu się zapalili. Przy okazji prezes Jagoda zlustruje okoliczne piwiarnie pod kątem przydatności stowarzyszeniowej. Toya jest na ul. Podgórnej przy Broniewskiego.
Odpowiedz
#20
Cytat:Następnym razem trzeba wziąć Deprim albo inne ustrojstwo
Lampka koniaczku będzie najlepsza :-D .

Ironrat
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości