Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kolonia gałkówek-cmentarz
#1
Niestety popada w ruinę.Może to już ostatnie chwile by coś uratować.

[Obrazek: luty070021rk5.jpg]

[Obrazek: luty070031ny0.jpg]
Odpowiedz
#2
Co to jest za pomnik?

Napis brzmi

Mój majątek wam zostawiam prze zemnie używany

tak mniejwięcej :wypas:
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#3
Gdzie dokładnie znajduje się ten cmentarz?
Nie wiem jak go zlokalizować.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#4
Tuż przy drodze jakieś 50-100 metrów przed skrzyżowaniem z drogą na cmentarz w Witkowicach!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
Większość wiejskich cmentarzy ewangelickich jest zaznaczona na zwykłych topograficznych 100-tkach (7zł arkusz), czasem trzeba się dokładnie przyjzeć aby znależć prostokąt z krzyżykiem, ale z reguły da się to zrobić.
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#6
bylem na tym cmentarzu calkiem calkiem niedawno...mam nadzieje ze nie robimy tam akcji "Sprzatamy!" bo ja odpadam Tongue
Wiem ze cmentarz jest maly ale gdzie DOKLADNIE znajduje sie ten pomnik, tzn. w ktorej czesci bo jakos go nie widzialem...
Podesle wiecej fotek jakby kto chcial
Odpowiedz
#7
Franiu napisał(a):Wiem ze cmentarz jest maly ale gdzie DOKLADNIE znajduje sie ten pomnik

ZTCP pomnik jest w głębi cmentarza, nieco po prawej stronie.
Raczej trudno go przeoczyć.
Odpowiedz
#8
oj trudno ;-)
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości