Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagadka filmowa
#16
Słyszałem również, że "4pip" kręcono w lasach spalskich (?)
cyt:"Ależ Hans, pamiętaj że jestem twoim przyjacielem." (Bruner) odc. 14, pt.: "Edyta"
Odpowiedz
#17
Niewykluczone. Nasz region obfituje w zróżnicowany krajobraz który dosyć łatwo można wykorzystać i dostosować do różnych potrzeb planu filmowego.
Tak na marginesie. Będąc w Helu i wracając o 7 rano z "lasu" postanowiliśmy wraz z kolegą zahaczyć o latarnię na Górze Szwedów. Wpakowaliśmy się w sam środek planu filmowego.
Nie wiem kto był bardziej zdziwiony my czy ekipa planu. Wybrali dziką plażę i wczesne godziny a tu proszę dwóch delikwentów w barwach ziemi pakuje się nieświadomie przed kamery Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#18
nad morzem wszystko się zdarza. Kiedyś w Rowach bladym świtem tak mnie poniosła wakacyjna radość życia, że zrzuciłem gatki na wydmie i z wrzaskiem pobiegłem do wody. jest tam takie wysokie zejście, z którego nie widać, czy ktoś jest na plaży. No i z wrzaskiem wyleciałem goły prosto na wędrującą kolumnę harcerzy z przewagą harcerzy. Prawie w locie zawróciłem, ale gramolenie się po piachu na wydmę trwa dłużej niż zbieganie z tejże, niestety. I tak dobrze, że nie była to ekipa filmowa :-D
Odpowiedz
#19
Pamiętacie taki serial "Czarne chmury" , wszystkie ujęcia co panowie jeździli na koniach kręcone były w lesie Łagiewnickim.
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#20
4pip kręcono również w parku Klepacza w willi Reinholda Richtera /obecnie rektorat PŁ/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości