Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co się dzieje?
#1
Co się dzieje z postami? Patrzę, i jestem autorem ok. 200, czyli stan gdzieś tak sprzed miesiąca. Myślałem, że ktoś robił porządki i pokasował parę wątków, ale tak na oko u innych forumowiczów chyba też trochę tego zniknęło.
Czy były jakieś zmiany na forum?

Ironrat
Odpowiedz
#2
Problem z synchronizacją - już naprawione Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
Ok, dzięki.
Ironrat
Odpowiedz
#4
A porządki swoją droga też były!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
Hmmm, dzisiaj zauważyłem, że mi też spadł licznik o jakieś 10, zauważyłem to po spadku rangi. Można wiedzieć, co się dzieje?

Kolejna czystka?

Żeby nie było, że ja tu dla licznika coś tam piszę; zastanawia mnie co się stało. I nie doszukuję się kolejnego spiskuSmile
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#6
Porządki drogi kolego porządki! jeden z wątków został przeniesiony do nielicznikowanego działu! Ot cała tajemnica.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#7
O! Teraz widzę, dzięki za informacje. W sumie dobrze, że tą dyskusję przeniesiono. Smile

Pozdrawiam
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#8
NIe martw się Buc. Ja też robię się coraz młodszy rangą. To optymistyczne! Znowu będę erotomanem!!!!
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#9
Ja się nie martwię, mam taką rangę, na jaką zasługuję i jest ona adekwatna do mojego zasobu wiedzy. Proste.
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#10
Kilka słów wyjaśnień. Przesunąłem post o więzieniu w Gałkówku (Gałkowie-Justynowie) do działu"Ecie..." bo jest on mało (w mojej ocenie wcale) związany z tematyką forum! A z uwagi na to, że posty zamieszczane w tym dziale nie są liczone do ogólnego wyniku wiec co poniektórym dużo piszącym w tym temacie licznik się zmniejszył. Spokojnie Archeo nie będziesz erotomanem no chyba ze w realu Wink
Pozdr MJ
Odpowiedz
#11
Heh jakby ranga była najważniejsza...nie ukrywam że byłbym dumny z Piaskownica szpadel brigaden imperator Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#12
a ja zaraz wyłącze licznik postów i nie będzie więcej tego typu pytać ;-)
Odpowiedz
#13
Zatem postuluje byś wyłączył. Tak będzie git...
Odpowiedz
#14
Jagoda napisał(a):Spokojnie Archeo nie będziesz erotomanem no chyba ze w realu Wink
Szkoda :-( To jedyna ranga, która mi się podoba. Sad
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#15
ADM , czy znowu jakis asynchron ? Co sie dzieje z moim nowym podpisem , ktory zapodalem w dniu wczorajszym ??? Czyzby CENZURA ???

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości