Ankieta: SdKfz 251/2 Zu Fuss
PODOBA SIĘ
100.00%
11 100.00%
NIE PODOBA SIĘ
0%
0 0%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G] SdKfz 251/2 Zu Fuss - Dragon 1/35
#1
Witam ...
... i oddaję pod ocenę model.

SdKfz 251/2 Zu Fuss - Dragon 1/35, model wykonany z pudła, malowany farbami PACTRA, Mr Color ... wasch wheatering ... suche pastele ...

ZAPRASZAM ...
[Obrazek: th_SdKfz251BLACK19.jpg][Obrazek: th_SdKfz251BLACK16.jpg][Obrazek: th_SdKfz251BLACK9.jpg]

[Obrazek: th_SdKfz251BLACK2.jpg][Obrazek: th_SdKfz25110.jpg][Obrazek: th_SdKfz251.jpg]

[Obrazek: th_SdKfz251BLACK25.jpg][Obrazek: th_SdKfz251BLACK23.jpg][Obrazek: th_SdKfz251BLACK21.jpg]


Pozdrawiam
Krystian.
Odpowiedz
#2
Fajnie to wygląda tylko to przednie lewe kolo w górze psuje efekt ;]Ale to tylko moje wrażenie. W końcu nie jestem specem od modeli ;] Pozdrawiam
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#3
mnie sie bardzo podobaSmile gratulacje
Stowarzyszenie Strzelcy Kaniowscy
Odpowiedz
#4
Witam.
Cieszę się, że model podoba się.
Model będzie można oglądać w sklepie modelarskim DaTa w Łodzi przy ul. Kościuszki 29 już od poniedziałku 30.04.2007.

Co do koła ... faktycznie psuje efekt, niestety trochę poleciało do wewnątrz. Poza tym wszystko było git, póki nie założyłem gąsienic. Po założeniu gąsek całość podniosła się i przednie zawieszenie wisi w powietrzu. :-(
Prawdopodobnie popełniłem błąd przy ustalaniu pozycji wahaczy układy gąsienicowego.
Trudno stało się, nauczka na przyszłość.

Póki co pozdrawiam
Krystian.
Odpowiedz
#5
Zrób jakąś mini dioramę-podstawkę z rzeźbą terenu dopasowaną do ustawienia wysokości wahaczy... i będzie po sprawie Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#6
Właśnie,
pomyśl o jakiejś podstawce z odpowednio dobraną rzeźbą terenu, która jeszcze doda uroku temu modelowi.
Ironrat
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości