Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 złote - sreberko
#1
Południowy spacer

[Obrazek: 7207933ab10ad06a.jpg]

[Obrazek: 41c87e64216bc402.jpg]

Jak oczyszcze wkleję nowe fotki
Gdy wytniemy ostatnie drzewo i zatrujemy ostatnią rzekę odkryjemy nagle, że nie można jeść pieniędzy.
Odpowiedz
#2
Gratuluję. Po oczyszczeniu powinna ładnie wyglądać.

Ironrat
Odpowiedz
#3
A tak wygląda w wersji ostatecznej

[Obrazek: 6433d875b67c98d6.jpg]
[Obrazek: f31335765f5ce379.jpg]

chyba fajnie wyszło
Gdy wytniemy ostatnie drzewo i zatrujemy ostatnią rzekę odkryjemy nagle, że nie można jeść pieniędzy.
Odpowiedz
#4
Czym tą dwójeczkę "potraktowałeś" ? . Przy najbliższej okazji podrzucę Ci DURAGLIT do srebra i sprawdzisz sobie czy ów środek będzie Ci pasował :-)

pzdr.
Odpowiedz
#5
Na pierwszych zdjęciach moneta jest po długim myciu ciepłą wodą i mydłem i delikatną gąbką. Na dwóch kolejnych po godzinnym leżakowaniu w soku z cytryny a następnie doczyszczona płynem "kiwi" do srebra i złota. W rzeczywistości teraz wygląda dużo lepiej niż na tych zdjęciach i nie ma żadnych przebarwień. Miejsca ciemniejsze wyglądające jak nie dotarte to graświatła z którym nie bardzo mogłem dać sobie rady przy robieniu zdjęcia.

Martin - znalazłem guziczek chyba miedziany z wizerunkiem korony ale jest cały (ciemny? czy czarny?) Jak ty to czyścisz? jak bezstratnie zdejmuje się tą paskudną patynę. Monety bym nie ruszał. Ale temu guziczkowi uroku ona nie dodaje.
Gdy wytniemy ostatnie drzewo i zatrujemy ostatnią rzekę odkryjemy nagle, że nie można jeść pieniędzy.
Odpowiedz
#6
jeśli się panowie orientują to po dacie mamy kropeczke, no i monetka jest naprawde konkretna :zdrowko:
Odpowiedz
#7
Piękności ty moja ! No artiwu gratulacje :wypas:
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#8
monetka to jedna kopiejka.Tongue
Odpowiedz
#9
Kuba 5272 w jakim celu odgżewarz stare tematy i zapełniasz forum bzdurami ?
Odpowiedz
#10
Widocznie kolega nabija sobie licznik postów...Dodgy
Odpowiedz
#11
no byłem zdziwiony jak zobaczyłem taką listę nowych postów.patrz kubuś na daty
Odpowiedz
#12
Ehhhhhh zdjęcia zbiera do protokołu :p
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości