Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mohaa
#1
ludu jak chcecie prawdziwa klasyke strzelanek II wś to polecam wam mohaa . Oczywiscie multiplayer . Gram od 4 lat , bylem w wielu zajedobrych clanach wiec jak cos to was nauczeBig Grin
Moza gra nie oddaje zbytniego realizmu ale gra sie super wiec polecam wszystkim ;p
Odpowiedz
#2
cóz grałem w mohaa jak wysżło , gra moze i fajna ale malo realistyczna Wink
dobra na odstresowanie chociaz jakbym miał wybierać wole Et Wink
Odpowiedz
#3
MoH i CoD są grami dość prostymi. Jak dla mnie jednak prym wiedzie Call of Duty i zgodzę się że Medal jest momentami dość uproszczony. ET - to też taka strzelanka Smile
Największe wrażenie zrobiła jednak na mnie gra pt. "Brothers in Arms". Nie odniosła jednak za dużego sukcesu, szczególnie w dziedzinie multiplayer. Czemu? Bo była zbyt realistyczna.
Prosty przykład:
- w CoD i MoH czy ET gdy puścisz mysz wolno kursor/celownik będzie stał w jednym miejscu nieruchomo (nie trafi tylko lama)
- w BiA nie ma takiej możliwości. Im dłużej i bardziej chcesz wystabilizować celownik - lufa karabinu zaczyna krążyć uniemożliwiając poprawne celowanie
- podobnie jest np. w Operation Flashpoint - brak apteczek, ruchomy celownik itp
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#4
widziałem BiA u kolegi i musze powiedziec ze zgadzam sie z Toba Gunship bo gra jest swietna , bardzo mi sie podobała , o wiele lepsza niż Mohaa czy CoD Wink

realizm znacznie wiekszy ale nadal moim zdaniem w wielu grach brakuje paru elementow ktore sprawiłyby ze bylyby bardziej realistyczne Wink
Odpowiedz
#5
Wtedy to już nie będzie gra dla mas tylko symulator.Przykład ?American Army.Wiem wiem dużo osób w to gra ale nie na taką skale jak w CoD czy MOH.A te gry muszą zbijać hajs bo to są wydawane.A American Army jest za free(rodzaj reklamy amerykańskiego woja).


P.S Od jakiegoś czasu jest już MoH Airborne (totalna fikcja jeśli chodzi o misje).

p.S 2 A jeśli chodzi o klasykę to zapomnieliście o takim tytule jak H&D plus dodatek Sabre team.Do dzisiaj ją katuje jak mnie najdzie i nie narzekam ;-)
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości