Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto z szanownego grona forumowiczów śmiga z wykrywaczem?
#1
No oczywiście oprócz mnie :lol: . I jakie są Wasze ulubione tereny łowów (nie chodzi o żadne miejscówki tylko przybliżony teren).
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#2
Ja :-D Ulubiona miejscówka plaża w Normandii :lol: :lol:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#3
ziemia lodzka :mrgreen:
Odpowiedz
#4
:yoji: ja wiedziałem... ja wiedziałem, że tak bedzie...
:lol:
Wiedziałem, ze podejżenia zaraz się nasuną, iż chcę miejscówki zakosić :wypas:
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#5
Jeszcze piszczały niemam ( kanarek jest w drodze ) ale juz od pol roku mam cale stosy pozaznaczanych miejsc na mapach . Jest tego tyle ze za 90 lat tego nie przekope wiec moge ci odstapic kilka województw <lol2> Co powiesz na Wielkopolskie?
Odpowiedz
#6
he he!
A ja śmigam po Polsce, ostatnio na Podlasiu i pod Warszawą :lol: :lol: :lol: :lol:
a moja miotełka (choć trochę inna niż wasze ;-) ) była już w Afryce, na Krymie i w Szwecji.(niestety beze mnie) Sad
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#7
...
Gdy wytniemy ostatnie drzewo i zatrujemy ostatnią rzekę odkryjemy nagle, że nie można jeść pieniędzy.
Odpowiedz
#8
Różnie, różniście... Patrząc ogólnikowo teren województwa a i Hel się zdarza... Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#9
Hej, KaDe, to pozdro to na pewno do mnie? ;-)
Dzieki wielkie, ale powiedz mi, jak doszedles do tego ze Normandia jest moja wymarzona miejscowka? :->
Rowniez pozdrowiam, Winters. Smile
Odpowiedz
#10
Ja od 2 lat ganiam w okolicy Piotrkowa i jak narazie nie zawiodłem sie :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości