Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
łódzka gwiazda podbija Azję ...
#1
Ponoć nasz ziomek, Miś Uszatek wychowanek łódzkiego SE-MA-FORu robi zawrotną karierę w Azji Wschodniej ... nie wiem czy w Japonii czy w Chinach, ale ponoć szaleństwo ... Smile

Sami zobaczcie Wink
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.oyasumi-kumachan.com/">http://www.oyasumi-kumachan.com/</a><!-- m -->

Hehe duma mnie rozpiera, bo sam oglądałem jak ledwo wystawałem z pieluchy Smile :wypas: :padam:

[Obrazek: beznazwy1rf6.jpg]
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#2
Pismo przypomina raczej Koreę
Vivat Miś! Mój synek też lubi Niedźwiadka!
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#3
mój znajomy z Macedonii, który juz ma na karku 30 lat cieszył sie jak dziecko gdy mu puszczalismy piosenke na "poczatek" i na "koniec" Misia Uszatka. jego jedna z ulubionych dobranocek z dziecinstwa. co ciekawe piosenki były u nich puszczane po Polsku, wiec łamana polszczyzna "spiewał "razem z uszatkiem :-)
eeM
Odpowiedz
#4
Mam nadzieje , ze nie slyszal tego tekstu - chyba wypowiedzianego przez kolege mojego Frania - Bronislawa Pawlika ( grali w ,,Komediantce'' :wypas: ):

Cytat: A teraz - kochane dzieci - pocalujcie misia w d..e

Pawlik oczywiscie byl pewien , ze juz Go zdjeli z wizji . Zreszta zwykle tak zegnal dzieci , az koledzy zrobili Mu dowcip :-D .
Odpowiedz
#5
archeo napisał(a):Pismo przypomina raczej Koreę
!

Nie jestem specem, ale zgadzam się z Archeo, to raczej Korea niż Japonia czy Chiny
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości