Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zabytki na znaczkach
#1
dziś kupowałem znaczek na poczcie i dostałem jeden z serii "Zabytkowe wagony", żadne odkrycie filatelistyczne ale miła rzecz. I pomyślałem sobię,że rzucę na forum hasło - zabytki z woj. łódzkiego na znaczakch.
ja znam tylko jeden , ale dość popularny:

- kościół farny z Sieradza

kto da więcej?
bb

P.S. Ciężko mi było się wpasować z tym postem w odpowiednią kategorię, jeśli administarcja zna lepszą niż tam to prosze przeniesć mój post.
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#2
Ten znaczek, chyba 20gr, miał promować Nasze miasto. Nie mam pojęcia czy w ogóle się do tego przysłużył. :-) Ale to jest inna bajka. Nie wiem czy ktoś wie dlaczego w ogóle poczta zdecydowała się na taki motyw. Powód jest bardzo prosty. Swojego czasu jednym z dyrektorów Poczty Polskiej był Sieradzak.

Mam sporo znaczków, będzie tego coś koło 1000. Znajdzie się tam może coś z łódzkiego, musiałbym coś poszukać. Na pewno są tam znaczki z motywami militarnymi. Jeśli kogoś to zainteresuje mogę coś zeskanować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości