Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artykuł na temat eksploracji.''Polska wyspa skarbów''
#1
Witam znalazłem całkiem ciekawy artykuł o poszukiwaniach.Porusza on różne zagadnienia eksploracji jak także problemy z tym związane.Myślę iż warto go przeczytać.Całkiem ciekawie napisany.

A to link do niego: <!-- m --><a class="postlink" href="http://szkolazklasa.gazeta.pl/szkolazklasa/1,58420,1881929.html?as=1&ias=3&startsz=x">http://szkolazklasa.gazeta.pl/szkolazkl ... &startsz=x</a><!-- m -->
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#2
To kolejny głos w dyskusji która jak dotąd nie ma końca.
Artykuł pokazuje poszukiwaczy jakimi ja chciałem ich widzieć i chyba nadal widzę. Pokazuje też problem niezrozumienia ich pasji przez otoczenie i naukowców ale także niezrozumienia przez poszukiwaczy istoty problemu ochrony zabytków i wpływu jaki wywierają lub mogą wywierać na ślady zapisane w ziemi.

Osobiście - w innym temacie już się wypowiadałem - jestem zwolennikiem umożliwienia poszukiwań wszystkim, którzy spełnią pewne minimalne warunki, przede wszystkim przyswojenie podstawowej wiedzy z zakresy ochrony zabytków oraz zrozumienie potrzeby ochrony i upowszechniania znalezisk.
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#3
Czytałem ten artykuł już dawno dawno temu. Właściwie dzięki niemu jestem ja tutaj hehe ;-)
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości