Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Środek transportu
#1
Oto najnowszy wynalazek do przewozu pewnych małych zwierzątek bardzo męczących żeby nie powiedzieć upierdliwych. Przeczytajcie napis na boku auta! :-D
Pozdr MJ


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
w Kołobrzegu latorośl moja pstryknęła autokar, który miał nr rejestracyjny zaczynający się od liter ZLO M. Nad morzem widziałem takoż auto z numerem SLD (stare słupskie) i KGB (kołobrzeg chyba). Staly obok siebie i oba były czerwone!
Odpowiedz
#3
KGB to Katowice czyli Stalinogród swego czasu!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#4
a propos środków transportu: dzwoniła pani spod miejscowości L. z pytaniem, czy ktoś zainteresował się jej czołgiem w bagnie. Pzdr
Odpowiedz
#5
Jest zapisana w grafiku spotkań aczkolwiek brak czasu uniemożliwia umówienie się na konkretny termin.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#6
trzeba zrobić listę czołgów w bagnach i sukcesywnie je wydobywać zgodnie z ustalonym harmonogramem prac. Osobno upadłe łosie i heinkle. Może pozbieramy złom odłamkowy w wiadomym lesie i sprzedamy w punkcie skupu? Wystarczyłoby na służbowe wykrywacze dla calego stowarzyszenia :-)
Odpowiedz
#7
Tak i się okaże że polska miała nasilniejsza flotę powietrzną w europie, a produkcja pancerna 3 rzeszy była lepsza niż dzisiejsze osiągi koncernów motoryzacyjnych bo np. mieli montownie w indiach :-D
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#8
ciekawe, że nigdzie nie ma zatopionego konia ułańskiego z 1939... :-D
Odpowiedz
#9
Hmm sądzę że zostałaby z niego sama rama Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#10
jak to nie ma ? ! Kade ma kolegę, który wie gdzie zakopano wóz razem z koniem .... ;-)
Odpowiedz
#11
Baaa nawet z dwoma :lol:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#12
[ Dodano: 21 Sierpień 2007, 19:58 ]
Ja też mam fajne foto co do samochodów :mrgreen:

[ Dodano: 21 Sierpień 2007, 20:01 ]
Chociaż by ten ale ta rejestracja samochodowa mówi sama za siebie !!


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#13
tzw. jajcy jajcami, ale we wojsku próbowali mnie: a/ wsadzić do czołgu - nie wyszło; b/do wieżyczki skota - nie wyszło, za dużo łusek leciało na łeb; c/ do BRDM, który miał rozmiary fiacika - dziś nazywa się rosomak :-D skończyłem jako szary piechociniec :-D [/list]

[ Dodano: 21 Sierpień 2007, 21:34 ]
ciekawe, dlaczego wyświetlił mi się napisik "list"? Może do kolegi Włodka z wojska, co to w Elblągu utopił skota w bagnie, bo wydał rozkaz "w prawo", a kierowca skręcił w lewo? Skot jest tam do tej pory zapewne...
Odpowiedz
#14
Dobrze Stella że nie próbowali Cię wcisnąć do okrętu podwodnego bo tam byś robił chyba za peryskop!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#15
I że nie służyłes za wycior do haubicy :-D
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości