Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Umocnienia linii Pilicy i Luciąży, Sulejów, Przygłów ... Tobruki
#16
W Sulejowie jest właśnie wieża od Pzkpfw II więc z wymiarami i zdięciami nie powinno być wiekszych problemów. Co do schronów po mojej stronie to nie ma tragedii . Śmieci praktycznie w nich nie ma. Okopy to za to zupełnie inna sprawa- jeden śmietnik.

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#17
Z góry przepraszam że tak zaoftopuje, ale dzisiaj pytałem okolicznych mieszkańców, i udało mi się ustalić, kto z okolicy wyrzuca reglanie śmieci na pozycje niemieckie na południowym brzegu rzeki Luciąży, tj. na lewo od szosy na Sulejów, przerabiając bunkry na darmowe kontenery. :krzeslem:

Nawiasem mówiąc, jest to m in. rodzina szefa MZKomunalnego odpowiedzialnego za wyrzucanie śmieci tam gdzie trza, oraz pewna pani która jest bardzo "aktywną ekolożką" :axe: ...................................
absterget Deus omnem lacrimam ab oculis - i otrze Bóg z ich oczu wszelką łzę
Odpowiedz
#18
Byłem tam w sobotę. Oto zdjęcia:

Pzdr


Załączone pliki Miniatury
                       
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#19
Przy okazji fotki tobruka, który ostatnio został przez nas odkopany. Zasypany był równo z wieżyczką, zniszczenia spowodowała kilkukrotna detonacja min ppanc ( poprzedni właściciel pola po wojnie próbował go zlikwidować :-) ). Jak zrobi sie cieplej usuniemy resztę piasku i zrobimy mu ładne wejście :mrgreen:

Pzdr


Załączone pliki Miniatury
           
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#20
Świetna robota kolego :zdrowko: :clap: :wypas:
Odpowiedz
#21
Ten tobruk tez jest na polu tego samego właściciela? Trochę lipa ze on w takim otwartym miejscu, no ale tobruk to tobruk :-D Jak wyzdrowieje to przejdę się tam obejrzeć waszą ciężką prace.
absterget Deus omnem lacrimam ab oculis - i otrze Bóg z ich oczu wszelką łzę
Odpowiedz
#22
Inny właściciel. Czemu lipa, że w otwartym miejscu? Jest na środku uprawianego pola więc raczej zaśmiecenie go nie wchodzi w grę.

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości