Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Warto ?
#1
Co to jest;p i czy warto to cos kupic Big Grin??
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.allegro.pl/item217502003_profesjonal_wykrywacz_metali_metalu_wykrywacze_g_f.html">http://www.allegro.pl/item217502003_pro ... e_g_f.html</a><!-- m -->
wyglada masywnie;p ale czy za taka cene moze to byc cos dobrego?
Odpowiedz
#2
To mi się podoba :lol:

przykładowe wyszukiwania: monety do 25 cm
granat lub pistolet 50cm
karabin, maszyne do 80cm :lol:

Zdięcia też fajne dali : jajeczka , trzonkowce Smile Przynajmniej nie podają fantastycznych osiągów typu : 2,5 metra Cena ciekawa , ale właśnie czy nie aż za bardzo... No i dochodzi jeszcze kwestia części do takiej maszyny Gwarancja na rok - spoko , a jeśli po roku strzeli w nim cewka ? Wątpliwe , że się ją łatwo dokupi. Z resztą właśnie do mojego muszę kupić nową cewke 250zł Może faktycznie opłaca się bardziej kupić taką wykrywke :lol: Pozdro
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#3
Też oglądałem i nie wiem co o tym myśleć?
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#4
Ja bym tego nie ruszał...na trzeźwo :lol:
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#5
Valderian ale powiedz dlaczego?To chyba nie nie jest takie trudne, krytyka bez argumentów jest łatwa, a możesz kogoś uchronić od wywalenia kasy na którą ktoś ciężko zarobił i nie każdy chce wywalić na byle co, a nie każdy śmiga z wykrywką od iluś lat, więc uważam że Twój post był sporo nie na miejscu
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#6
Istnieje taka stara zasada: Kupisz tanio - płacisz dwa razy. Z wykrywkami jest jak z samochodami. Jak kupisz tanio to w 90% drugie tyle dołożysz na naprawy i konserwacje. Stąd moje przypuszczenie, że ten sprzęt nie jest wiele wart (chciałem napisać "nic" ale może producent by sie obraził). Nie wiadomo co to za firma... czy ma jakies doswiadczenie w tworzeniu sprzetu poszukiwawczego... ma jakiś serwis czy pisać na Berdyczów... generalnie nic nie wiadomo. Dlatego proponuję szanować swoje pieniądze i nie podniecać się wątpliwą okazją. Lepiej poczekać i dozbierać na lepszy i firmowy sprzęt niż wydać kasę i pluć sobie w brodę.
Fidel, może i mój post był nie na miejscu. Miałem sie nie odzywać zgodnie z zasadą "Róbta co chceta". Cóż, mam nauczke na przyszłość.
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#7
Lepiej dołożyć trochę grosza kupić coś lepszego
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości