Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 urodziny naszego forum!!
#1
A zatem stało się! Nasze forum ma już okrągły roczek.
Z tej okazji chciałbym podziękować w imieniu całej administracji wam wszystkim - forumowiczom i forumowiczkom za udział w życiu tej naszej małej "komuny".
Rok minął dosyć szybko i prawdę mówiąc nie spodziewaliśmy się z Jagodą aż takiego odzewu z waszej strony. Jak na forum regionalne wypadamy całkiem nieźle. Oby tak dalej!

Teraz trochę ze statystyk:
- w ciągu tego roku zarejestrowało się na naszym forum 255 użytkowników
- napisaliśmy 1086 tematów a w nich 10364 posty.
- oficjalnym spamerem forum z liczbą 816 postów zostaje Jagoda
- oficjalnym królem koczowników zostaje także Jagoda z łącznym czasem przebywania na forum 386 godzin!

Przez ten rok zmienialiśmy serwer 3 razy i niedługo przed nami czwarta przeprowadzka - mam nadzieję że już ostatnia.
Dzięki forum udało nam się założyć stowarzyszenie - powstała oficjalnie i na papierze "Grupa Łódź" mam nadzieję że niedługo jej szeregi się powiększą i zaczniemy prężniej działać.
W przygotowaniu także strona SEH - GŁ!
To na tyle Smile Może jeszcze coś napiszę w wolnej chwili bo patrząc na zegarek - 00:16 chce mi się spać.
Pozostaje mi zatem życzyć wam wszystkim tyle logowań co wylogowań Smile

Pozdrawiam

Gun
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#2
A więc i tutaj życzę

wszystkim Poszukiwaczom owocnego rycia w książkach i miłego bujania w obłokach!!!

Pozdrawia serdecznie,
Pseudoposzukiwacz :zdrowko: :piwo:
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości