Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
witam poszubuje informacji ooooo.........
#1
mam zamiar poszperac w cegielni :construction:
może ktoś wie cos o niej
znajduje sie w Zgierzu nie daleko lasu krogulec nie pamietam ulicy czekam na odpowiedzi
pozdrawia alfred93 :mrgreen:

[ Dodano: 25 Sierpień 2007, 18:04 ]
sory pomyliłem tematy czo możecie przenieśćten post do architektura inna niz wojskowa sory
Odpowiedz
#2
Przy ulicy Wiosny Ludów na górce? Chyba nic specjalnego. Lata rozkwitu przypadały na piąte i szóste dziesięciolecie ubiegłego wieku. Potem zaczęła popadać w ruinę.
Należała do znajomego mojego dziadka. Może dowiem się jakichś informacji.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
tak to ta Wiosny Ludów przypomnialo mi sie, kiedys tam bylem bez wykrywki i tam mieszka jakas pani starsza pierw zadzwonilem i wyjrzala przez okno niechciala mnie wpuscić do domu bo sie bala ale to starzy ludzie nie miala nic do tego abym pochodzil po posiadłości mówiła ze ducho chistori o tym krarzy ale bardzo sympatyczna pani
pozdrawiam(a nie znasz jakis innych miejscówek,????????????????albo jakiś wypadzik wspulny jesli jestes ze zgierza ??????????????? tylko ze pierw bym musial cie przestawic mojemu tacie albo by znami pojechał i odjechał po jakis kilku minutach chcial by zobaczyć czy jesteś odpowiedzialny) martwi sie o mnie
Odpowiedz
#4
Miejsce mojego zamieszkania jest pod moim avatarem Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#5
"avatarem"-co to jest ;-) pierwszy raz slusze Smile
Odpowiedz
#6
:-) avatar guna to ten rysuneczek pod napisem gunship :-)
Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#7
Alfred nie chce cię zniechęcać ale nie uważasz ze wymagasz zbyt wiele ??Chcesz żeby ci ktoś miejscówkę pokazał i jeszcze przeszedł sito klasyfikacyjne heh.Poza tym wątpię żeby ktoś wziął za ciebie odpowiedzialność bo jesteś nieletni. Trudno ci będzie znaleźć chętnego. :baby:Lecz życzę ci powodzenia.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#8
Nie zniechęcaj się Alfred. Nikt z nas na talerzu miejsówek nie dostał ( dla tego nie chętnie się nimi dzielimy :lol: ) . Każdy je sobie wychodził sam . A twojemu ojcu się wcale nie dziwie . Też bym miał grube obiekcje żeby puścić dziecko na wypad z wykrywką z kimś nieznajomym .
Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#9
Biorąc pod uwagę co kolega raczy pisywać na Odkrywcy:

"Cóż to za czapki są na fotkach, pytam bo podobne dzisiaj mnie zatrzymały do kontroli drogowej"te czpki sa mojego taty pracuje 26lat w drogówce a wczesniej byl w wojsku saperem więc prosze abyscie mi nie zwracali uwagi na ortografie po naprawde cierzko mi jest jej sie na uczyć zasady znam a robie błędy i co to jest ten zakontek antyortograficznego. i naprawde prosze że byscie nie zwracali mi na to uwagi (a tak na marginesie muj tata duzo moze zrobic z niekturymi z forum)wiec prosze że byście nie zwracali mi uwagi nie żebym was straszył tatą"

... to nie wydaje mi się aby zrobił się tłok chętnych na wspólny wypad :lol: . Mam nadzieje, że na łodzkim forum kolega bedzie się zachowywał conajmniej poprawnie.
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#10
Fiu fiu... :kwasny:
Odpowiedz
#11
Powiało chłodem... :kwasny:
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#12
Cytat:Janek wstawaj, milicja do Ciebie ... :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Tak mi się przypomniało ... to chyba z jakiegoś fimu, prawda ? ;-)
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#13
i straszno i śmieszno...

:lol:

Pzdr
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#14
Na polach wokol cegielni mozna co najwyzej znalesc zelazne kule wagi ok. 1kg, a pochodza z mlyna kulowego tejze cegielni i tak poza tym to nic nie ma.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości