Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie!
#1
Witajcie, mam na imię Dominik, już prawie 19 latek mi stuknęło. Mieszkam w Łodzi. Trafiłem tu dzięki mojemu nauczycielowi od geografii z liceum... Gdzieś tu pewnie jest ;-)
Jeśli chodzi o moje zainteresowania, to są dosyć rozległe... Troszkę historii (IIwś), troszkę coś tam mitologii (raczej słowiańskiej), muzyka... no i różne inne pierdółki.
Lubię pomieszczenia bez okien. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale tak to można ująć. Dlatego też bardzo podobają mi się wszelkie bunkry i inne tego typu budowle.
Chyba starczy tego pisania o sobie. Wspomnę tylko, że raczej będę się przyglądał dyskusjom, niż brał w nich udział, bo nie mam zbyt wiele do powiedzenia. Czasem może jednak się odezwę ;-) Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz
#2
witaj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#3
Serdecznie witamy Smile
Też jestem "betoniarzem" Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#4
Demonik napisał(a):... Gdzieś tu pewnie jest ...
Tu jestem. :wypas:
Witaj na forum
Pozdr :
Odpowiedz
#5
witam Big Grin ja nie lubie pokoi bez drzwi;p i wkurza mnie jak są i nie są zamkniete Big Grin
Odpowiedz
#6
Globi napisał(a):
Demonik napisał(a):... Gdzieś tu pewnie jest ...
Tu jestem. :wypas:
Witaj na forum
Pozdr :[/quote]
Ooo, witam profesora :mrgreen:
Odpowiedz
#7
:hi:
Odpowiedz
#8
Elo :mrgreen:
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#9
Witaj na forum.
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#10
Dzień dobry!
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#11
Witam i pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości