Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam.
#1
Witam wszystkich, jestem tu nowy, na imię mam Paweł, rocznik 1970. Mieszkam w Łodzi, historią interesowałem się od zawsze, szczególnie historią II wojny św. ( a w szczególności kampanią wrzesniową ). Interesuje mnie również fotografia, ostatnio powróciłem do dawnych zainteresowań akwarystyką. Jednak moją największa pasją są góry, które równiez z czasem przełożyły się na prace zawodową. Zarabiam na życie pracami na wysokości.
Pozdr.
Odpowiedz
#2
No cześć :-)
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#3
Nowy wita nowego Smile
Odpowiedz
#4
siemanoBig Grin
Odpowiedz
#5
witam :mrgreen:
Odpowiedz
#6
witam :-)
Odpowiedz
#7
:hi:
Odpowiedz
#8
Witamy Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#9
Siemka witam wszystkich sam jestem tu od niedawna !! :hi:
Odpowiedz
#10
Witaj...kolego akwarysto :-D
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#11
Witam serdecznie, też jestem akwarystą Smile ale większe zamiłowanie mam do betonu i stali :mrgreen:
Odpowiedz
#12
Święte słowa Brendo - beton i stal Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#13
Powitać powitać, znaczy teraz wiadomo do kogo się zgłosić , gdy coś wysoko na drzewie się znajdzie ;-)
SAC
Ps. Brendo to może jakieś środowiskowe Aqua - np. zalane sztlonie i w środku rybki z malawi hehehe fajnie by wyglądały kawałki zbrojenia :wypas:
Odpowiedz
#14
Witam!
Też lubię góry!
Kiedyś nie mogłem się dopchać do robót na wysokościach. Malujesz u kogoś czy jesteś wolnym strzelcem?
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#15
archeo napisał(a):Witam!
Też lubię góry!
Kiedyś nie mogłem się dopchać do robót na wysokościach. Malujesz u kogoś czy jesteś wolnym strzelcem?
Pracuje u siebie. Malowanie to tylko ułamek zakresu tej branży. Ostatnio malowałem jakies cztery lata temu.
Pozdr.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości