Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sterowiec nad Łodzią - 10.09-16.09
#1
Trwa kampanie reklamowa serwisu allegro.pl - w związku z tym pojawia się nad niektórymi miastami w Polsce sterowiec..
jest to niewątpliwe rzadki u nas widok, a zatem godzien uwagi..
nad Łodzią ma być od 10 do 16 września więcej szczegółów tu:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.podskrzydlamiallegro.pl/index.php?page=terminarz">http://www.podskrzydlamiallegro.pl/inde ... =terminarz</a><!-- m -->
i tu:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.podskrzydlamiallegro.pl/index.php?page=aktualnosci">http://www.podskrzydlamiallegro.pl/inde ... ktualnosci</a><!-- m -->

[Obrazek: 6_10.jpg]


i cytując fraszkę Fredry:

"Jak wypadnie kto z balona,
chory, zdrowy - równie skona."
;-)
wy, siostry, niezły burdel macie w tym archeo!
:-P
Odpowiedz
#2
Cel Zeppelin-Allegro, celownik 800, rozpryskowym ładuj, zapalnik natychmiastowy ... AGOŃ ! ... bum-bum-bum-bum-bum ... łódka 40 mm wypada Smile :mrgreen:

[Obrazek: 17cq6.jpg]
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#3
Zeppelin odpowiedział ogniem z karabinów pokładowych :-D
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#4
... i zawieszeniem konta na allegro :lol: :lol:
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#5
zestrzelić gada!
Odpowiedz
#6
Na moje niebo wlata!!!
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#7
widzłem tego cela dzisiaj jak szedłem na zwiad na Pietryce XD Ludzie z nie dowierzaniem spoglądali w niebo :wypas: :mrgreen: :zdziwko: :zdziwko: XD pozdro ale naprawde fajny widok Big Grin :baby: :zdziwko:
[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz
#8
Też go widziałem i to wielokrotnie.Se kurde lata....[Obrazek: 1109070031ei6.jpg]
Odpowiedz
#9
Rok temu latał ten sam (taki sam) pod inną banderą ale w Łodzi chyba jeszcze nie...

Swoją drogą mógłby przeleciec nad polami bitew operacji łódzkiej - zdjęcia terenu z lotu ptaka byłby wspaniałym źródłem informacji...

Pozdrawiam
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#10
Które miejsce chciałbyś wziąć na celownik,jeśli to nie tajemnica?
Odpowiedz
#11
uchwyciłem go komórką, jak przelatywał tuż za niebieskim wieżowcem. WTC wysiada...
Odpowiedz
#12
Stella wstaw fotkę Wink
Generalnie jak na niego sobie patrzę to trochę I wojną pachnie ... brakuje tylko żeby jakiś złośliwy prusak ręcznie wyrzucał mini bombki Wink Zrobiłem mu wczoraj parę fotek - wstawię wieczorem.
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#13
spróbuję wieczorem, mam to w komputerze w domu.
Odpowiedz
#14
Kropi leciałeś nim?
Chętnie bym się przeleciał. Potrzebuję zdjęcia lotnicze parku Mickiewicza na Julianowie i Księżego Młyna.
No i Brzezin ale tam pewnie nie doleci :-(
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#15
fajne ze taki zepelinek zawitał do Łodzi XD tez bym chciał sie takim przelecieć ale to nie możliwe ;/ :kwasny: :kwasny: Sad Confuseduchy: dlaczego ten świat jest aż taki okrutny :cenzura: :mrgreen:
[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości