Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sterowiec nad Łodzią - 10.09-16.09
#16
Archeo a, a nie da się "tyczkoaparatem" ? miałem okazję widzieć skrzyneczkę :-) całkiem ciekawa produkcja , gratulacje :-) , działa li to czy jeszcze nie ?

Sac
Odpowiedz
#17
Konstrukcja jest dobra więc działa. Są oczywiście elementy, które można usprawnić. Niestety nie mam na to czasu i przydałby się ktoś kto może wcielić w życie moje pomysły (zresztą odpłatnie) dotyczące tyczki i innych podobnych rzeczy paramodelarskich.
Natomiast "tyczka" ma jedną podstawową wadę - jest za krótka! Sad
Dla Księżego Młyna musiała by mieć ze 60 metrów :lol:
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#18
ha , widzisz zatem mój pomysł w takim przypadku bardziej by się sprawdził :-) tylko nie wiem jak na takie sprawy zareagowałaby policja i sprawy bezpieczeńtwa też są dość dyskusyjne .....
Odpowiedz
#19
Rozpocząłem prace nad dopełnieniem zestawu ale nie mam czasu skończyć. Chyba zwrócę się do jakiejś pracowni modelarskiej. Znasz jakieś prężne i otwarte umysły modelarskie, które przy okazji nietypowej pracy chciały by zarobić?
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#20
hm ... to jest problem faktycznie, bo widzisz prężne ośrodki modelarskie przestały istnieć wraz z ustąpieniem PRL'u ... obecnie modelarze pracują przeważnie sami w zaciszu swych domów, a modelarnie to miejsca gdzie szkoli się młodych ludzi lub udaje że się szkoli .... osobiście nie podejmuję się tego gdyż jest to dla mnie zbyt skomplikowane .... widziałem to i przypomina hm .... łazik księżycowy ;-) ale popytam .... może ktoś się znajdzie chętny.
sac
Odpowiedz
#21
Księży Młyn odpada może Julianów.Ale o ile wiem to tam walk nie było. Brzeziny szybciej.Ale o które miejsce sie rozchodzi....?
Odpowiedz
#22
Kropi a czy nie można mieć zdjęcia skoro nie było walk ?:>
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#23
Gunship dobrze trafił. Zdjęcia są mi potrzebne ale bez związku z wojnami (choć jeśli ktoś dysponuje zdjęciami archiwalnymi obojętnie z jakiego okresu to bardzo proszę o kontakt) czy poszukiwaniami militariów.
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#24
Można.Czemu nie.Ot takie na przykład.Ale czy ono bedzie kiedy komu potrzebne?

[Obrazek: 120907st0661zo9.jpg]
Odpowiedz
#25
Toć to cmentarz! Ogrodowa?
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#26
Dobry strzał.Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości