Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wzór wniosku do Łódzkiego WKZ i inne dokumenty
#1
Proponuje w tym temacie zamieszczać wzory dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na poszukiwania.
Wzór wniosku na poszukiwania do Łódzkiego WKZ jako plik Word można pobierać tu:
http://chomikuj.pl/restybis/wniosek+na+p...101705.doc
lub tu:
#2
Dostałem właśnie na email od magnesa wzór zgody właściciela terenu:
#3
Dziwnie brzmi ten zwrot "nieruchomości"... to tak jakby gospodarz godził się również na przetrzepanie mu chałupy - od piwnic aż po strych :lol:
#4
Nie zaszkodzi żebyś też dodał swoją wersję, Ten temat założyłem właśnie po to aby podobne dokumenty zamieszczać.
Możesz np. wstawić wersje gdzie jest kilku właścicieli działki, albo udostępnienia za opłatą.
#5
Póki nie jest to konieczne - obywam się na papierków.
#6
Xanadu napisał(a):Póki nie jest to konieczne - obywam się na papierków.
?

Masz jakieś konkretne pytania, czy tak sobie tylko cytujesz?
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
#7
Cześć.Panowie ze względu na to że sprawa nie jest taka prosta jak się wydaje dla indywidualnego poszukiwacza proponuję zamknąć ten temat i nie robić nadziei przeciętnemu "wykrywko-biegaczowi".Proszę dokładnie przeczytać listę załączników które trzeba dołączyć do wniosku , bez których wniosek nie będzie rozpatrywany.
Następny dokument - Oświadczenie- to tylko zgoda na PRZESZUKANIE, nie mylić z POSZUKIWANIAMI i na dobrą sprawę w jednej ręce możemy trzymać wykrywacz a w drugiej ten dokument zamiast saperki bo jakakolwiek ingerencja w głąb gruntu jest niemożliwa.To oświadczenie nie ma żadnej mocy prawnej , no może u dziadka na polu.
#8
Nie tak sobie,tylko w swojej tępocie nie zrozumiałem Twego tekstu-wybacz...
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
#9
No, to zamykamy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości