Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wykrywka za 20zł
#1
Witam bylem wczoraj w okolicach mamy stron dzieciństwa i za dwie dychy zakupiłem to, tylko na bardzo małą odległość łapie łuske od mausera z jakiś 2/3cm
i ten przycisk zer cos nie zabardzo działa ?????????????
Ale za 20zł


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#2
Kade operował kiedyś podobnym sprzętem. 2/3 cm łuska od mausera? Nie chce mi się wierzyć chyba coś nie zestrojony Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
Nieno Domel pierwszy sprzęt to był armand owszem ale nie inspector a explorer heh zerowanie robisz jak najniżej gruntu.A łuskę łapie głębiej heh sam je domel nim wyciągał jak jeszcze nie posiadał smętasa; D No chyba ze masz marchewa jakaś skopana ta wykrywkę :lol:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#4
Ja terz sadze ze cos nie zabardzo dział
czy opłaca ja sie naprawic jesli tak to gdzie i za ile
Odpowiedz
#5
Może to kwestia dostrojenia do gruntu jeśli taka opcja w/w modelu istnieje(nigdy z takim sprzętem nie chodziłem). Co do naprawy hmmm... najlepiej próbować u producenta, koszt nie znany!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#6
:cenzura: Kurde! Taki fajny sprzęt za dwie dychu a ja mam dylemat czy kupować perkusję czy wykrywkę. God damn it!
Odpowiedz
#7
Franek to odpuść Pearl'a czy blachy Zildjiana tylko zacznij od Szpaderskiego albo Power Beat Smile a resztę na pikawę przeznacz.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#8
Zildjiana to ja mam tylko pałki Tongue A power beat'a to bede mial od sasiadow jak uslysza jakiegos jam'a Big Grin Pomysle o wykrywce jak kasa budjet
Odpowiedz
#9
Marchewa jak radzisz sobie z ustawieniami wykrywki.(strojenie do grunyu).Może tu jest pies pogżebany :wypas:
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#10
ehhhhh Franek nie jest to to fajny sprzęt ale jak masz dobre miejsce i trochę zapału typu :nie wk@$@@# sie po 4 gwoździu to dasz rade.Zerowanie w tym sprzęcie polega na tym iż trzyma się sondę jak najniżej gleby i wciska przycisk ground zero ot cala filozofia.A jak ci nie działa to odkręć 2 zatyczki od spodu zdejmij pokrywę zrób fote i mi wyśli mi na prv to zobaczę czy wszystko jest podpięte jak należy.Bo może wypięła się jedna taśma i dlatego masz problem.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#11
Zawsze mozesz wejsc na strone producenta <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.armand.pl">http://www.armand.pl</a><!-- w --> i zapatyc sie u zrodla co moze byc zepsute i przewidywany koszt naprawy. Choc napewno sama przesylka bedzie wiecej kosztowac niz Ty za niego dales. Ale zapytac zawsze warto.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości