Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPN korzysta z Wikipedii
#1
Wiadomo nie od dziś że nie ma ludzi doskonałych. Czasami jednak niektóre rzeczy potrafią wprawić człowieka w zdziwienie, potem powodują uśmiech na jego twarzy który może zmienić się w szyderczy śmiech...

Podążając za tym linkiem http://wiadomosci.onet.pl/1612977,11,item.html
można dowiedzieć się z jakiego źródła informacji korzystają hist(e)orycy IPN... otóż w pracach naukowych posiłkują się Wikipedią!
A mnie jako studenta wykładowcy nauczyli żeby z Wiki nie korzystać przy pisaniu prac...

Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#2
To pewnie podejrzani wykładowcy, na pewno z UKŁADU i już niedługo IPN znajdzie na nich teczki a potem to tylko :axe:
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#3
Są żałośni:-))
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#4
nie ma się co dziwić. Dostałem dziś maila od konsula (!) generalnego (!!) RP (!!!) w Irkucku. Tenże dyplomata pisze artykuł przez „ó”. Tekst maila do wglądu w redakcji, żeby nie było, że jako michnikowszczyzna mataczę i ustrój mi się nie podoba :-D .
Odpowiedz
#5
A nie powinno być odwrotnie wikipedia na ipn ...
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości