Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
budynek ul.aleksandrowska
#1
witam potrzebujeWitam potrzebuje zdiecie lub zdięć budynku ul.aleksandrowska 122 teraz go już nie ma kamienica bodajże 1 piętrowa bardzo bym prosił może ktoś ma chociasz w oddali czekam na linki i skany .
Prosił bym tagrze o zdiecia domu dziecka na przeciwko.
Czemu je potrzebuje kiedyś mieszkała tam moja sąsiadka J.Grzywacz ma juz swoje lata i poprosiła mnie abym znalazł jakieś zdiecia z domem w którym mieszkała bardzo prosze w jej imieniu zdiecia


A może chociaż kilka kropek i przecinków?

[ Dodano: 2007-10-07, 12:21 ]
Przepraszam śpieszyłem sie.
Ma ktoś takie zdjęcie chociaż fragment kamienicy bardzo bym prosił.
Odpowiedz
#2
Trudna sprawa co prawda mój rewir powiem tak jeżeli koś nie znajdzie w swoich
zbiorach kiedyś widziałem filmik o szpitalu K. w na tvp 3
i fotografie pobliskich budynków tam przebiegała linia frontu podczas I wojny światowej
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#3
Szukałem w necie nic nie ma nawet chociasz fragmetu
...---...---...---...
Odpowiedz
#4
A tak z ciekawości w którym roku zniknął budynek?
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#5
Jutro spytam sie somsiatki obko niego stał niszy chyba parterowy jutro dowiem sie wiecej coś mowila że na przeciwko niej stoi no zapomniałem jutro sie dowiem
...---...---...---...
Odpowiedz
#6
O który dom dziecka chodzi o ten co widać jak się jedzie chcesz współczesne fotki ?
mogę pojechać i pyknąć
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#7
Na przeciwko domu dziecka stała ta kamienica i prosił bym foty kamienicy i domu dziecka z dawnych lat foty obojętnie z którego roku ważne żeby były czarno białe czyli dość stare

[ Dodano: 2007-10-09, 19:43 ]
Byłem u sąsiadki i narysowała to to ta kamienica 122 prosze o zdięcia najlepiej z lat 60
bardzo bym prosił

[ Dodano: 2007-10-09, 20:00 ]
zdięcie

[ Dodano: 2007-10-10, 21:14 ]
Czemu nie chce wyswietlić sie zdiecie?????????????(coś źle zrobiłem?????)
...---...---...---...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości