Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja-pytanie dla moderatorów
#1
Moderatorzy i moderatorki Smile Czy chcecie mieć zamknięte forum do bezpośredniej komunikacji i wymiany wiadomości między sobą? Dostęp miałaby tylko grupa moderacyjna i administracja.
Sądzę że uprościłoby to przepływ informacji i dogadywanie się między sobą niż ciągłe przesyłanie wiadomości na priv.
Czekam na propozycje i odpowiedzi.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#2
myślę że to dobry pomysł, a do tego zastanawiam sie jak działa coś takiego na jednym z forów gdzie też bywam. tam nie ma opisane kto jest modem - tam jest pewna grupa ludzi, która moderuje wszystkie działy i nazywają się .... uwaga .... : moderatorzy :lol: . zastanawiam się czy nie możnaby zrobić tez u nas czegos takiego , by każdy z modów mógł modować każdy dział ? oczywiście wydaje się iż powinien istnieć wewnętrzy podział na "opiekunów" ...
tak sobie myśle .... :cwaniak:
sac
We're Colonel Johnson's Troopers
We're fighters of the Night
We're dirty sonsabitches
We'd rather fu ck than fight!
Hi-Dee, Hi-Dee, Christ Almighty,
Who in the Hell are WE?
Rim-Ram, Gawd Damn, Parachute Infantry
Odpowiedz
#3
Czołem

pomysł OK - w zasadzie tak jest na większości forów
swoista komuna modów - nie: moim zdaniem każde podforum powinno mieć max 2 modów którzy mają tylko i wyłącznie TO pod swoją opieką
stworzenie mod-group jest dobre kiedy forum jest monotematyczne lub małe

I tak sobie jeszcze wspomnę o pewnej sprawie która mnie boli od dłuższego czasu:
- DLACZEGO MODERATORZY NIE MOGĄ EDYTOWAĆ POSTÓW ADMINISTRACJI - wszak każdy ma prawo do błędu a w końcu moderatorzy maja służyć swoją wiedzą i spostrzegawczością, etc, a ADMIN nieomylny nie jest.

Pozdrawiam
Sturmvogel
Odpowiedz
#4
Co do możliwości edycji postów administracji.
Nie chodzi tu o samą kwestię nieomylności adminów ale o bezpieczeństwo.
Na nowym forum które już powstaje (waldi w końcu zaczął siedzieć nad grafiką), które będzie bezpieczniejsze pomyślimy nad tym.

Czy więcej modów wyrazi zdanie na temat podforum?
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#5
Ja, moderator czegoś czego nie trzeba moderować, bo jak sie okazuje jest to dział raczej nie potrzebny, wyrażam swoja opinie: To dobry pomysł.
Przy okazji proszę o zdjęcie mnie z moderowania czegoś, czego nie ma i przeniesienie mnie do sekcji gimnastycznej :-D
Albo o stworzenie osobnego działu dla bezrobotnego moda (z dietą poselską).
Z góry i z dołu dziekuję.
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#6
Pomysł godny uwagi i zrealizowania.Ułatwi nam to dogadanie się po między sobą.Jestem za. :baby:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#7
Jestem za...a nawet przeciw ;-) . Tak na serio chyba jest to potrzebne.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości