Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
głaz Justynów
#46
Sh!t ludu nie mówcie tylko na tego faceta "piszczała" bo to nieoficjalna ksywa Tongue Radzę nie śmiać się z jego głosiku. No...do soboty! :zdrowko:



Aha...moze byc sytuacja ze bedzie mial zamkniete bo bywalo tak kiedys ale o 17 wg mnie juz bedzie otwarte...jak cos to pod glazem :wypas:
Odpowiedz
#47
Tu ociec Frania, czyli Stella. A więc:
1. sobota.
2. godz. 16-17
3. Kto przyjeżdża - na piwo do Piszczały, to 20 m od głazu, pod lasem na końcu Justynowa jadąc do Gałkowa/Borowej (autobus na życzenie staje).
4. Jak zamknięty byłby Piszczała - ratujemy się własnymi zakupami w delikatesach przy głównym skrzyżowaniu ulic w Justynowie (wysiada się przystanek za kościołem, delikatesy - 10 m w prawo albo sklep na rogu)
5. W przypadku nieczynności Piszczały zbieramy się przy głazie tuż obok, racząc się zakupami z delikatesów.
6. Przebieg uroczystości:
a/ patrzymy na głaz
b/ pijemy :zdrowko:
c/ zakopujemy pojemnik z informacją o Bitwie i Stowarzyszeniu - kto to zrobi???!!!! Może być słoik;
d/ Ktoś wygłasza mowę (qurna, ja?)
e/ udajemy się pod krzyż prawosławny 100 m dalej
f/ Obert gwiżdże na swoim oficerskim gwizdku sprzed 93 lat
g/ włączam nagrania z I wojny - słuchamy i popijamy
h/ szukamy tego jednego, co to zawsze się gdzieś zabłądza
i/prosimy Oberta, żeby już przestał (ew. zabieramy gwizdek siłą-przyp. Franiu)
j/ :zdrowko:
k/ :zdrowko:
l/ :zdrowko:
m/ any ideas?
Odpowiedz
#48
z./ A moze potem wracamy do łodzi? :lol:
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#49
autobus do Borowej wyrusza spod Centralu o godz. 15.14, w Justynowie jest 15.46 (o ile po drodze nie utknie na dwóch przejazdach kolejowych). Można poprosić kierowcę, żeby stanął za Justynowem pod lasem, czyli przy samym głazie. Bilet - 2,30 zł. Rozkład jazdy na <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.kris-tour.com.pl">http://www.kris-tour.com.pl</a><!-- w -->, kliknąć na samym dole „busy podmiejskie”. Ale z tego samego przystanku kursują jeszcze żółte busiki do Janówki i PKS
Do Łodzi JAKOŚ się wróci :-D
Odpowiedz
#50
Przepraszam nie miałem zamiaru nikogo obrażać myślałem ,że to oficjalne przezwisko . Jeszcze raz sorki
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#51
:-D :-D :-D nikogo nie obrażasz hehehe
Odpowiedz
#52
„Piszczała” ma też przezwisko „Cieniuni”... :-D No, snaps-baryton to on nie jest. Ale sympatyczny. Co z pomysłem zakopania pod głazem pojemnika z informacjami o Stowarzyszeniu? Może chociaż butelka po piwie... :-D Piwo - w nas, my - w butelce... :-)
I niewątpliwie zbiorowa fota :mrgreen:
Odpowiedz
#53
Jak zbiorówka to zabieram statyw...stella targa Tongue <joke>



celebruję swój setny post Tongue
Odpowiedz
#54
Jedzie ktoś tym o 15.14 bo ja i moja łymen jedziemy
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#55
To mogę wziąśc butelkę z zmknięciem typu starego, albo kupmy najtańszy termos w markecie z nierdzewki kosztuje z 10 pln pewnie
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#56
Wykonany przez małe chińskie paluszki przetrwa nas i potem będzie opwieść w Czangp-Pin-Lodzia jak to o chińskich bojowników takie polaczki pamiętały.A tak poważnie chyba z tym termosem to najlepszy pomysł.Bo w butelce z korkiem korek zgnije. w butelce po piwie z porcelanką guma puści i wilgoć wejdzie
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#57
Dobra ja kupie termos niech ktoś przygotuje wsad do niego.
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#58
ok ja wezme pare fantow niech ktos przygotuje jakas kartke pzdr
Odpowiedz
#59
No pewnie kolega stella,bo pióro ma zaawansowane, bo ja to i specjalnie pisać nie potrafie i charakter pisma mam paskudny ;-)
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#60
noi po akcji , ale przyznam bylo warto Wink glaz cudowny - solidna praca Wink
termosik zakopany xD ogolnie wszytko w nalezżytm porządeczku Wink

ps. zdjecia zmniejsze itd , wrzuce na netka i dam linki tutaj Wink


Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości