Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
głaz Justynów
#16
Dobra robota :zdrowko:
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#17
mamy fajny punkt orientacyjny do spotkań. Tablica powinna być niżej, ale głaz okazał się zbyt wypukły jednakowoż w centrum i musieli przycementować ją wyżej. Dobre i to. Może ludzie przestaną tak potwornie śmiecić na starych okopach w pobliżu.
Mam nadzieję, że kiedyś się tam spotkamy. Po zwizytowaniu pobliskiego baru piwnego możemy trochę posprzątać otoczenie - po remoncie drogi zostały tam różne gałęzie (na fotkach ich nie widać, ale są z prawej strony głazu), trochę gruzu. A na odsłonięciu Obert zagwiżdże na swoim oficerskim gwizdku sprzed 93 lat :-)
Odpowiedz
#18
Oby właściciel gwizdka nie wylazł spod ziemi Confusedzok:
Odpowiedz
#19
Może już zaproponujemy jakiś termin akcji aby można było sobie zaplanować wolny dzień :zdrowko:
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#20
:wypas: Brawo
Odpowiedz
#21
SZANOWNI KOLEDZY Z FORUM NO TO KIEDY RUSZYMY DUPY I ZROBIMY ODSLONIECIE NASZEGO GLAZU BO TO JEST NASZ GLAZ JAK GLOSI NAPIS I NIE JAK W INNYCH AKCJACH ZE CZESC LUDZI PRZYJDZIE A CZESC NIE MAMY BYC WSZYSCY A NIE PIERDZIELENIE ZE JA NIE MOGE TEN MA SPOTKANIE Z BABCIA ITP MICHAL ZROBIL WIELKA RZECZ UTRWALILISMY SIE DLA POTOMNYCH DLA NASZYCH DZECI I MOZE WNUKOW CZEKAM NA PROPOZYCJE A DLA MICHALA STELLI I p PROFESORA CHWALA CZY 27 PAZDZIERNIKA PASUJE SZANOWNYM KOLEGOM
Odpowiedz
#22
Dla mnie termin bomba. Na 27 spokojnie i z dużą radochą się stawięSmile

Pozdrawiam
Sturmvogel
Odpowiedz
#23
Jesli to sie tyczy calego forum TongueP a nie tylko stowarzyszenia to ja sie oczywiscie tez pisze Big Grin
Termin OK ;p
Odpowiedz
#24
Jest jeszcze delikatna sprawa do załatwienia. Jeśli kamor ma spokojnie leżeć, musi być "oswojony" przez mieszkańców. Powinniśmy tedy poprosić miejscowego proboszcza, żeby go poświęcił. Może ktoś go zna i porozmawia w tej sprawie? Pewnie trzeba będzie co łaska, ale mielibyśmy wsparcie - no i zamknęliby się oszołomowie (zawsze się jakiś znajdzie), że to, panie, zaborce były itd.
Odpowiedz
#25
Nareszcie jakieś konkrety.Oczywiście 27 jestem . O której godzinie? . :wypas:
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#26
Godz 16-17? Wtedy Piszczała ma już otwarte... :zdrowko: A 19-go (piątek) o 13 na zrębie w lesie gałkowskim jest sadzenie Gaju Papieskiego z udziałem wojewody. Ja mam wygłosić spicz :kwasny: Nie wiem, jak powiązać poległych tam sybiraków z I wojny ze Związkiem Sybiraków, ale trzeba. Kto może, niech dotrze! Ja najpewniej pojadę busem do Borowej sprzed Centralu, a potem kilometr marszu szosą do Zielonej Góry i pod lasem skręt w prawo, w leśną drogę. 200 m i jest zrąb. Muszę powiedzieć coś, co ludzi popłacze Sad
Odpowiedz
#27
stella napisał(a):Ja mam wygłosić spicz . Nie wiem, jak powiązać poległych tam sybiraków z I wojny ze Związkiem Sybiraków, ale trzeba. Sad



Czyj to spicz?----Stelli
To kto powiąże poległych tam sybiraków z I wojny ze Z. Sybiraków?----STELLA!!!! HAHAHAHAHA ;-) ;-)
Odpowiedz
#28
Będę miał wolne 2 miejsca w samochodzie. Jadę z Bałuty-Julianów .Zapraszam
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#29
Dzisiaj byłem w Justynowie zobaczyć kamyczek na żywo. Naprawdę profesjonalna robota. Gratuluje inicjatywy. :-)
Jeżeli jest taka możliwość to chętnie tez pojawię się na odsłonięciu.
Odpowiedz
#30
Wszyscy są mile widziani :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości