Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co to za motor ?
#1
Kolejne 2 zdięcia mojego dziadka :mrgreen: Tym razem na jakims przedwojennym motorze . Macie pomysł co to za sprzęt ? Miejscowi spece mówią że może to być przedwojenna Podkówka .
Pzdr


Załączone pliki Miniatury
       
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#2
Za duże na podkówkę,może jakaś Dekawka?
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#3
Podeślij mi na maila scan w lepszej rozdzielczości. <!-- e --><a href="mailto:jjagoda@o2.pl">jjagoda@o2.pl</a><!-- e -->
Pozdr MJ
Odpowiedz
#4
Na razie siedze w Łodzi . W domu będę na święta to podeśle . Ostatnio słyszałem głosy że może to być Panonia .
Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#5
O zapomniałem dodać , że dzieci przedstawione na jednym ze zdięc mają obecnie po 59 lat . Nie wiem czy to w czymś pomoże ale ... Smile
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#6
Panonia Tongue ? Moj dziadek tez kiedys mial panonie , porownam zdjecia jak gdzies znajde moje Smile

Zdjecia porownalem i niby podobne jest Big Grin ale nie jestem pewny gdybys dal zdjecie motorka od boku i bez nikogo na motorku to moze powiedzial bym wiecej Big Grin . Narazie moge powiedziec ze jest podobny do Panoni Tongue jak na moje oko...
Odpowiedz
#7
No troche podobne :-) . Ostatnio z moim kuzynem kupiliśmy Panonie za 300 zł :mrgreen: . Komplet z papierami :mrgreen:
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#8
a jezdzi Big Grin ?
Odpowiedz
#9
Jeszcze nie . Gaźnik rozwalony i brak akumulatora. Ale będzie :-) Gaźnik pasuje od WSKi więc już niedługo... :lol:
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#10
hehe Big GrinBig Grin tak myslalem Tongue
Odpowiedz
#11
żadnych nowych pomysłów ??? :-(
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości