Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa skórka
#16
a mi sie caly czas wyswietla ze mam jedna nowa wiadomosc :/ A niemam zadnej...
Odpowiedz
#17
Ok jutro dokonam modyfikacji, selekcjonuje katalog z ładnymi paniami :mrgreen:
Odpowiedz
#18
Nie działa zakładka:
"HQ, Ranking,Galeria, kontakt"
Coś z tym zrobisz??
Pozdr MJ
Odpowiedz
#19
Jagoda napisał(a):Nie działa zakładka:
"HQ, Ranking,Galeria, kontakt"
Coś z tym zrobisz??
Pozdr MJ
Tak, jeżeli chodzi o HQ to tam ma być strona główna o ile dobrze pamiętam więc jest ok ranking nie wiem co podpiąć a coś nowego na razie nie dam tam bo nie mam wersji edytowalnej guzika, gdyż spłonął mój dysk :baby: Galerie też próbuje ożywić, a kontakt to jakiś będzie mogę dać nawet do Ciebie Big Grin
Odpowiedz
#20
Może poprostu postaw komunikat "Strona w budowie"
Pozdr MJ
Odpowiedz
#21
Heh Waldi chyba mnie znienawidzi za kolejne uwagi, a czy można przywrócić na dole strony taką informację pt.: "w ostatnich 12/24 godzinach na forum byli"?
Pozdr MJ
Odpowiedz
#22
Waldi mam prośbę - na stronie głównej w opisie działu "drobnica" jest tekst: ...czyli wszystko oguzikach monetkach medalikach i innych przedmiotach mniejszych

Prośba dotyczy pisowni - rozdziel słowa oguzikach i postaw po nich przecinek i po słowie monetkach- gdzieś to umknęło w zamieszaniu tworzenia całości.

Dzięki
Gdy wytniemy ostatnie drzewo i zatrujemy ostatnią rzekę odkryjemy nagle, że nie można jeść pieniędzy.
Odpowiedz
#23
Będzie wszystko i mówcie czego wam brakuje itd. ja postaram się dokończyć jak najszybciej forum i zrobić stronę. Przepraszam wszystkich za opóźnienia.
Odpowiedz
#24
Artiwu poprawiłem wg twoich sugestii.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#25
Panowie czy ten plakat musi tak wyskakiwać przy każdym powracaniu do Hq Wink
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#26
KaDe, oni tak specjalnie. Jak się go będzie tak oglądać co 5 minut to człowiek jest pod wpływem hipnozy i w piątek nieświadom tego co robi, zasuwa do ŁDK-u i uczestniczy Tongue
Odpowiedz
#27
Musi Tongue
Pozdr MJ
Odpowiedz
#28
Pytanie do waldiego:Co ze zmiana koloru użytkowników??Bo jak narazie to wszyscy są na szaro.Teraz widzę tak :admini na czerwono, globalni moderatorzy (a takich niema oprócz adminów którzy posiadają podwójną osobowość; D ) a członkowie stowarzyszenia są na szaro (czyli tak jak normalni forumowicze).Będzie jakaś korekta?


p.S :Jagoda twoja wypowiedz mnie nie satysfakcjonuje :lol: Muszę odpalać zablokowywacza wyskakujących okienek bo inaczej dostałbym zawału Wink
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#29
Służę defibrylatorem ;-)
Pozdr MJ
Odpowiedz
#30
Niby kolor dla grupy przyznany ale userzy chyba mają taki sam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości