Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam!
#1
Witam wszystkich Forumowiczów :-D Może i nie jestem takim zapaleńcem jak niektórzy z Was, ale zawsze mnie ciągnęło (ku rozpaczy mojej rodziny :krzeslem: ) do bunkrów, wykopalisk, wykrywaczy metali itp. Co prawda sama z łopatą nigdy nie biegałam, ale świadkowanie poszukiwaniom, łażenie po bunkrach i oglądanie różniastych wykopalisk nie są mi obce. Kiedy trafi sie na kogoś, kto jest prawdziwym pasjonatem człowiek zaczyna patrzeć na pewne rzeczy inaczej. Stare bunkry przestają być kawałkiem betonu, nagle są miejscem, o którym warto dowiedzieć się czegoś więcej,a rzeczy wykopane spod ziemi ze zwykłych staroci zmieniają się w przedmioty, które maja swoją historię... Aż chce się czytać, szperać w starych dokumentach, słuchać... I to jest właśnie niesamowite :-D
Raczej nie grozi mi kolekcjonowanie broni w domu ani bieganie po polach z łopatą w dłoni, ale chętnie odwiedzę nie raz wasze forum, bo to co robicie jest naprawdę interesujące :-D
I dwa słowa o mnie.Jestem studentka geografii, podróżnikiem-pasjonatem. Interesuje się fotografią i speleologią. Jeszcze raz witam Wszystkich :-D
Odpowiedz
#2
Witamy :clap: :-)
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#3
Witam na forum
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#4
witamBig GrinTongue
Odpowiedz
#5
Witamy na forum! :-D
Odpowiedz
#6
No cześć. Witamy na naszej kwaterze Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#7
Witamy na forum ;-)


owca napisał(a):..ani bieganie po polach z łopatą w dłoni,


Zapomniałaś o wykrywaczu :mrgreen:

Pozdrawiam :baby:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#8
miło mi powitać! :wypas:
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości