Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cmentarz na wyspie.
#16
Fajna wyprawa . Gratuluję. :wypas: Nasuwa mi się tylko jedna wątpliwość : czy ten dół jest po ekshumacji ???, czy aby nie po hienach cmentarnych. O ekshumacji lokalne media by coś pisały.
Pozdr.
Leszek
Odpowiedz
#17
Mała :-) prośba do wszystkich wklejających zdjęcia, NIE WP.......CIE FOTEK W DUŻEJ ROZDZIELCZOŚCI :cenzura: . Czy to takie trudne zmniejszyć o połowę? To by było na tyle. :-)
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#18
Być może że to jakieś "dzikie wysypisko" ale w samej dziurze nie było śmieci... :zdziwko: Wszystko jest jakieś zagmatwane, żadnych konkretów, nikt nic nie wie... Confuseduchy: Może tam wysadził się w powietrze jakiś "elektryk samobójca" bo wszędzie jakieś kable leżały... :lol:
Odpowiedz
#19
Andyseb napisał(a):Mała :-) prośba do wszystkich wklejających zdjęcia, NIE WP.......CIE FOTEK W DUŻEJ ROZDZIELCZOŚCI :cenzura: . Czy to takie trudne zmniejszyć o połowę? To by było na tyle. :-)
Ja jestem innego zdania, jak fotka jest ciekawa np; stara pocztówka i jest mała, to jest wielka lipa jak się ściąga takie coś z neta bo nie można sobie tego dokładnie zobaczyć !!!! :dontgetit:

A co do ekshumacji, to nie wiem nie będę się spierał, dam przykład ekshumacji w Kotlinkach koło Szadku w 2003 r. Nie było nic w prasie ani w telewizji, po cichu nawet mało kto wie że takie coś tam się odbyło :cwaniak:
Odpowiedz
#20
Zawsze można poprosić autora o zdjęcie w większej rozdzielczości na priv. Tu chodzi o poprawne działanie forum. Ostre zdjęcie nawet w mniejszej rozdzielczości będzie dobre, nieostremu nic już nie pomoże.
Poza tym jest to prośba administracji forum. Trzeba przestrzegać pewnych zasad. :-) Tym samym zamykam dyskusję nad wielkością wklejanych zdjęć w tym temacie. Nie tego on dotyczy.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#21
Nie wszyscy chcą, znam takiego gościa który ma fajne fotki na swojej stronce, tylko w małej rozdzielczości, pisałem do niego po kilka mailów z prośbą o przesłanie i nic jak do ściany :closedeyes:. Ale oki trzeba się do zasad stosować, a jakie mogą być max, 800x600 ??
Odpowiedz
#22
Trafiłeś w 10 :wypas:
Najlepszy rozmiar to 1024x768 lub 800x600.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości