Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Ziemia Łódzka w ogniu 1914" w ŁDK
#1
Stowarzyszenie Eksploracyjno - Historyczne "Grupa Łódź" ma zaszczyt zaprosić na kolejną odsłonę wystawy "Ziemia Łódzka w ogniu 1914". Tym razem ekspozycję będzie można oglądać w Łódzkim Domu Kultury w sali nr 313 codziennie od poniedziałku do piątku. Otwarcie wystawy odbędzie się 23 listopada o godzinie 17.00. Wystawa potrwa do 6 grudnia. Na Ekspozycji będzie można zapoznać się z elementami ekwipunku żołnierzy Rosyjskich i Niemieckich biorących udział w tzw. Bitwie Łódzkiej.
Pozdr MJ
#2
A to przez tą wystawę nie będzie giełdy kolekcjonerskiej !!!!????
#3
Nic mi o tym nie wiadomo! Sądzę że nie!
Pozdr MJ
#4
Na ostatnim spotkaniu kolekcjonerskim powiedzieli że następne odbędzie dopiero w grudniu bo tu się będzie właśnie odbywać jakaś inna impreza i sala będzie zajęta ,więc tak sobie to skojarzyłem z tą wystawą .
Giełda normalnie jest co niedziela na 3 piętrze. Smile
#5
Jagoda a wy macie jakieś spotkania w ŁDK-u,coś w formie klubu?
#6
Spotkań w ŁDK-u nie mamy. CO do Wystawy hmmm też jest na 3 piętrze to może rzeczywiście przez nią nie będzie giełdy! Ale na 3 piętrze była też wystawa ptaków egzotycznych! Pamiętasz w której sali jest giełda?
Pozdr MJ
#7
gieldy nie bedzie bo jest wystawa jakis papug i kanarkow :axe:
#8
Wysiadając z windy sala po prawej stronie.
#9
To nie tam! Uff bo już myślałem, że mnie kolekcjonerzy ukamienują! Wystawa jest w następnej sali za męską toaletą przy schodach. Jeszcze raz wszystkich zapraszam!
Pozdr MJ
#10
eeeeeee tam zaraz ukamienują , przerwa też sie przyda.
To te ptaszyska nas wygryzły-wydziobały :lol:
ale skoro wystawa jest do szóstego ,
a kolejna giełda drugiego to napewno zajrze w grudniu. :wypas:
:hurra: Brawa za organizacje :clap:
#11
Fajne otwarcie, żełuje że się potem z wami nie spotkałem.Szkoda tylko że godziny otwarcia wystawy są tylko i wyłącznie dla wycieczek szkolnych, bezrobotnych i emerytów
[Obrazek: belka.png]
#12
Fidel napisał(a):Szkoda tylko że godziny otwarcia wystawy są tylko i wyłącznie dla wycieczek szkolnych, bezrobotnych i emerytów
Jak to ta wystawa nie jest ogólno dostępna??????
#13
zgadza sie godziny sa do dupy
#14
Jest ogólnodostępna jeśli chcecie ją obejrzeć w innych godzinach trzeba na dole w recepcji powiedzieć i wam otworzą w godzinach 10-14 siedzi tam pan strażnik co by nam eksponatów nie podje... zabrali znaczy się.
Pozdr MJ
#15
acha :mrgreen:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości