Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Ziemia Łódzka w ogniu 1914" w ŁDK
#16
Dzisiaj w Esce-Rock Kolega Jagoda się produkował :-D
[Obrazek: belka.png]
#17
to jeszcze Żak i Niepokalanów...
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
#18
A ja myślałem że tu wszyscy tylko gaduradia :band: słuchają :yoji:
#19
Żak był wczoraj Smile Było ciekawie i obiecująco pod względem przyszłościowym. Wyszło na to że z Jagodą już w przedszkolu braliśmy się za militarkę... haha Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
#20
Panowie odchodzicie od tematu postu którym jest zaproszenie na kolejną odsłonę wystawy "Ziemia Łódzka w ogniu 1914". Ekspozycję będzie można oglądać w Łódzkim Domu Kultury w sali nr 313 codziennie od poniedziałku do piątku. Otwarcie wystawy odbędzie się 23 listopada o godzinie 17.00. Wystawa potrwa do 6 grudnia. Na Ekspozycji będzie można zapoznać się z elementami ekwipunku żołnierzy Rosyjskich i Niemieckich biorących udział w tzw. Bitwie Łódzkiej.
Pozdr MJ
#21
Jagoda , czyli jednak w niedziele ,co ludzie mają trochę czasu nie ma wejścia na wystawe?
Chyba że się strażnika namówi żeby otworzył?
#22
Niestety Sad Chyba że strażnika się przekona :zdrowko: :piwo:
Pozdr MJ
#23
Luuudzie, czym się jedzie do Sieradza? Tamtejsze muzeum zaprasza na wykład o Bitwie dla ludności miejscowej i władz (może mają kasę na wystawę???), a ja w życiu nie byłem w Sieradzu!!!! :-D Może mnie wyręczy ktoś z samochodem??? Dwie godziny autobusem w śnieżnej zamieci mię przeraża. Spotkanie 6 grudnia o 17-tej...
#24
Wystawa osobiście bardzo mi sie podoba , mozna bylo dowiedziec sie wszystkiego na temat danego eksponatu Wink
otwracie musze przyznac bylo iście profesjonalne Wink pozdrawiam
#25
stella kiedy masz jechac do tego sieradza pzdr
#26
Wystawa super .Ogrom pracy włożyli organizatorzy.A dziś w łódzkiej TV występowali Jagoda i bartek bijak .Mam pytanie do Jagody kiedy będziecie przyjmować nowych członków do stowarzyszenia.
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
#27
Jeżeli jesteś wypłacalny to możesz wstąpić od razu Smile
Tak na poważnie to nasze szeregi cały czas tak naprawdę są otwarte ale żeby mieć pewność kogo przyjmujemy zawsze musi to trochę potrwać. W razie co kontaktuj się ze mną lub jagodą na email lub wiadomość prywatną.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
#28
Jak ruszy strona ruszy nabór do SE-H "Grupa Łódź"! Jest to warunek konieczny choćby z uwagi na to, że ewentualny kandydat będzie mógł zapoznać się z celami działania Stow. ze swoimi prawami i obowiązkami czyli mówiąc krótko ze statutem. Także Dominiku i Michale ruszcie D4 i zróbcie ją! I oby mnie powaliła bo jest to najdłużej budowana strona jaką znam!
I w ten sposób po raz kolejny odeszliśmy od tematu postu! Jeszcze jeden OT i post zostanie zamknięty!
Dla przypomnienia:Stowarzyszenie Eksploracyjno-Historyczne "Grupa Łódź" pragnie zaprosić wszystkich czytacieli forum na kolejną odsłonę wystawy "Ziemia Łódzka w ogniu 1914". Ekspozycję będzie można oglądać w Łódzkim Domu Kultury w sali nr 313 codziennie od poniedziałku do piątku. Otwarcie wystawy odbędzie się 23 listopada o godzinie 17.00. Wystawa potrwa do 6 grudnia. Na Ekspozycji będzie można zapoznać się z elementami ekwipunku żołnierzy Rosyjskich i Niemieckich biorących udział w tzw. Operacji Łódzkiej.
Ps. co do profesjonalizmu otwarcia mam uzasadnione wątpliwości aczkolwiek uczymy się na własnych błędach i wyciągamy daleko idące wnioski! Kolejne i każde następne będzie co raz lepsze!
Pozdr MJ
#29
stella napisał(a):Luuudzie, czym się jedzie do Sieradza? Tamtejsze muzeum zaprasza na wykład o Bitwie dla ludności miejscowej i władz (może mają kasę na wystawę???), a ja w życiu nie byłem w Sieradzu!!!! :-D Może mnie wyręczy ktoś z samochodem??? Dwie godziny autobusem w śnieżnej zamieci mię przeraża. Spotkanie 6 grudnia o 17-tej...

Polecam PKP, ok70 minut, od stacji Sieradz-warta powinno być bliżej do muzeum (na rynku) niż od głównego dworca; tak czy siak ok 20-30 minut piechotą.

I Jagoda karnie zamyka temat Wink
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
#30
No i się doigraliście!
Na zakończenie:
Stowarzyszenie Eksploracyjno-Historyczne "Grupa Łódź" pragnie zaprosić wszystkich czytacieli forum na kolejną odsłonę wystawy "Ziemia Łódzka w ogniu 1914". Ekspozycję będzie można oglądać w Łódzkim Domu Kultury w sali nr 313 codziennie od poniedziałku do piątku. Otwarcie wystawy odbędzie się 23 listopada o godzinie 17.00. Wystawa potrwa do 6 grudnia. Na Ekspozycji będzie można zapoznać się z elementami ekwipunku żołnierzy Rosyjskich i Niemieckich biorących udział w tzw. Operacji Łódzkiej.
Pozdr MJ


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości