Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święta
#1
Życzę wszystkim forumowiczom Wesołych Świąt, oraz udanych "łowów" w nadchodzącym Nowym Roku.
Odpowiedz
#2
magnes napisał(a):Życzę wszystkim forumowiczom Wesołych Świąt, oraz udanych "łowów" w nadchodzącym Nowym Roku.
Dołączam się i ja i zycze samych udanych trafien. :clover: :wypas:
Odpowiedz
#3
To i ja sie przyłącze :-) Wszystkiego najlepszego na ten nowy rok dla całego forum .

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#4
Wprawdzie już po Świętach, ale Nowy Rok przed nami (w Święta młody nie dał szansy dopchania się do komputera). Niech będzie reeeewelacyjny pod każdym względem i fantowo jak najobfitszy! Wszystkim możliwym Rosjanom podałem adres, można się spodziewać, że któryś się zaloguje. Mailowo przesyła życzenia dla wszystkich „od Bitwy” bardzo sympatyczny Aleksander z Kaliningradu. Jak pisze, coś irracjonalnie ciągneło go do I wojny, sam nie wie dlaczego. W obwodzie kaliningradzkim jest 800 cmentarzy z IW, w stanie takim samym jak nasze.
Do Siego!
Odpowiedz
#5
Dołanczam się do moich poprzedników :
Życzę wszystkim odwiedzającym forum dużo zdrowia , szczęścia , oraz ciekawych fantów w nadchodzącym nowym 2008 roku. :zdrowko:
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#6
I ja tez sie dopisuje do wszystkich zyczen. Zdrowia , szczescia i pomyslnosci,jak najmniej przykrych niespodzianek a wiecej ciekawych w fanty dolkow, czego zyczy w Nowym 2008 roku, - jazdacz :-) :clover:
Odpowiedz
#7
Życzę wszystkim Wesołych Świąt i... mokrego jajka ;-)
Odpowiedz
#8
Dołączam się, wszystkiego najlepszego dla wszystkich forumowiczów oraz ciekawych fantów nadchodzącą wiosną :-D
Odpowiedz
#9
Wesołych Świąt.
Zdrowia, szczęścia humoru dobrego,
a, przy tym wszystkim stołu bogatego.
Mokrego dyngusa, smacznego jajka.
I niech, te święta będą jak bajka!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości