Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekonstrukcja historyczna Operacji Łódzkiej 1914
#31
stella napisał(a):spokojnie, na razie są jakieś kłopoty - nadleśnictwo ponoć się rozmyśliło, nie znam jeszcze szczegółów, ale niewykluczone, że jeszcze wyjdzie na nasze :-D
Heh zmiana wierchuszki zmiana koncepcji! Standard! Ale dobrze jeżeli wyjdzie na nasze!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#32
Wracając do tematu taka Grupa Juz powstała W Łodzi

i działa jako SMRH żelazny Orzeł

odtwarzamy jednostkę 7 Westpreuss. Infanterie-Regiment nr.155

Na razie strona Amia Pruską i Austryjacką mamy 13-15 osób umundurowanych i dochodzą nowe osoby

i w planach mamy tęż Rekonstruktorów z Armii cesarskiej są już osoby które kompletują umundurowanie i skłaniają sie ku rekonstruowaniu tej strony konfliktu :-D :wypas:

:hurra: :clap: będzie coraz ciekawiej w Naszym regionie Smile bo odtwarzamy Historie mało znaną i zapomnianą przez wielu ludzi -Mieszkańców Miasta i okolic Smile

pozdrawiam
[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz
#33
No dobrze Panowie ale co z tą imprezą ?? Kiedy wreszcie będzie ?? Bo czasu coraz mniej a w internecie i innych mediach cisza...
Odpowiedz
#34
Z tego co do mnie dotarło nie będzie "rekonstrukcji"? operacji łódzkiej we wrześniu. Na szczęście. Organizatorzy nie zdołali wycisnąć od nikogo kasy. Poza tym wydaje mi się, że Koluszki nie rozumieją na czym polega rekonstrukcja historyczna. Wydaje im się, że tak jak za komuny spędzi się trochę dziatwy szkolnej, przebierze w coś co wygląda z grubsza na mundur, w rękę kawał kija i niech sobie pobiegają...
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#35
Acha.. ale czy to znaczy że coś się wokół tej rekonstrukcji dzieje ?? jest jakaś szansa ? czy temat umarł ??
Odpowiedz
#36
Koluszki nie dostały pieniędzy, może i lepiej. Po co robić coś na ura? W Lublinie jest grupa rekonstrukcji armii carskiej. Może warto pomyśleć o spotkaniu z Żelaznym Orłem, pogadać - zawsze coś się wykluje. Np. na rocznicę bitwy? Początki są zawsze trudne :-)
Odpowiedz
#37
Myślimy o tym Smile ale jak wiadomo na wszystko potrzeba kasy itp..
sponsorów
w łodzi tęż będzie niedługo Arma cesarska :wypas: wiadomo początki są zawsze trudne ale już niedługo uda nam sie stworzyć to o czym jest mowa Smile .. wiadomo lepiej Robić coś mniej I dobrze a nie Odwalać Kichę w dużym stylu (Reko-Koko)

Itp Ale Na listopad Myślę ze już coś sie ruszy Smile :baby: Smile w tym temacie . :construction:
[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz
#38
Bardzo fajnie, ze ruszyło ... i dobrze, że od razu idzie w stronę rekonstrukcji historycznej, a nie jakiegoś rekokoko ...

Propo występów - zawsze w listopadzie można zrobić rozbrajanie Niemców Wink
Polaków możemy zrobić my, czyli "Strzelcy Kaniowscy", Niemców z którymi zawsze był problem ... wiadomo już znika Smile
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości