Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto zestrzeliwał nasze Łosie ??
#16
Gucio - Xanadu może po prostu nie być w temacie Smile
Bojmir - Ja bym proponował jednak podejść do tego w rozsądny sposób, i ze względu na doświadczenie zdać się na Grupę Piotrków.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#17
Powiem tak: Nie czytam w myślach, nie wertuję profili userów bo nie ma takiej konieczności.
Przypadek bojmira swą wyjątkowością - zasadniczo potwierdza regułę. I tyle offotopu.
Odpowiedz
#18
:drunk:
Odpowiedz
#19
Chłopaki trochę spokojniej bo znowu będziemy mieć głupią pyskówkę.
No i na czym stanęło z bombowymi rewelacjami?
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#20
Co do bombowych rewelacji to chcę podejść do tego w rozsądny sposób i współpracować z Grupą Piotrków. GUCIO daj namiar na siebie to pojedziemy i ocenimy co i jak
Odpowiedz
#21
bojmir telefon posłałem Ci na priv.
Wracając do tematu proponuje aby dołączyła "konkurencja" :console: z miasta obok :mrgreen:

Edycja nie gryzie.
jednak kompleks dziecięcy :lol: Ja pozbyłem się naście lat temu odnajdując szczątki pewnego kotka na przedpolu pilicy i bawiąc wczoraj u p. Kopczyńskiego na reko. :wypas: Szacun dla organizatora :hurra:
Odpowiedz
#22
Zaznaczyłem na mapie miejsca upadku/lądowania zestrzelonych "Łosi" III plutonu 12 Eskadry Bombowej z 4 września 1939 startujących z lotniska polowego Kuciny-Dzierżaniów. Brakuje na niej samolotu, który lądował awaryjnie w Walewicach w gminie Zelów. Proszę o podanie dokładnego miejsca tego zdarzenia.
Link do mapy: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=z...sp=sharing
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości