Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Park Poniatowskiego - mniej znane
#1
Kilka fotek schronów z parku Poniatowskiego, tych mniej znanych niż te na skraju parku za skrzyżowaniem Mickiewicza i Żeromskiego.


Załączone pliki Miniatury
               
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#2
Dla mnie znany, byłem w środku Smile Lata temu ale byłem. To jest jeden schron a w czerwonych oznaczeniach na zdjęciu są zaznaczone wejścia z dwóch stron schronu. A co wiesz o schronie na skraju parku, poszukuję informacji na jego temat.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
brendo napisał(a):Dla mnie znany, byłem w środku Smile A co wiesz o schronie na skraju parku, poszukuję informacji na jego temat.
Pozdrawiam

niestety ale zupełnie nic Sad
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#4
Fotki z dołu mam, jak chcesz wstawić na stronkę to nie widzę przeszkód.
Odpowiedz
#5
Teraz niestety musieli postawić płytę na jedynym wejściu. Jak ktoś jest odważny to od strony najbardziej widocznej z ulicy są jeszcze metalowe drzwi które są troche zakopane (z 2 minuty kopania) więc proponuje
Odpowiedz
#6
(12-04-2014, 17:31)adonizy napisał(a): metalowe drzwi które są troche zakopane (z 2 minuty kopania) więc proponuje
Polecam. Osoby, które były w środku wiedzą, że to nie ma sensu Tongue
Odpowiedz
#7
Czyli co nie da sie ich otworzyć ?

Widziałem też podczas spaceru że pod i nad wymionymi drzwiami są porobione dziury, czyżby złomiarze się tym interesowali ?
Odpowiedz
#8
Zwiedzałem kiedyś jeden z tych schronów był umiejscowiony bliżej Aleji Politechnki schodziło się w pionie w dół, wtedy było nawey trochę wyposażenia i fajne napisy związane niby związane z " z przechowywaniem broni jądrowej!
Wejście było oczywiście zaspawane, ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości