Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okolice zalewu sulejowskiego?
#1
Witam! Bardzo prosze o jakies informacje na temat walk, okopow, i potencjalnych teremnow pod wykrywacz w rejonie Karolinow- Zarzęcin nad zalewem. Moze jakas mapka lub charakterystyczn miejsce?? Czy ktos juz moze tam kopal?
"Mam sto rąk. Sto sztyletów. Gdy chcę, sto ran zadam. Nie masz nikogo. Maszeruj Albo Giń"
Odpowiedz
#2
nie chce byc zlosliwy ale moze pokazac ci palcem zasada jest taka zeby kopac trzeba czytac a za wiedze teraz sie placi pzdr i zycze milego spedzenia czasu w bibliotece :wypas:
Odpowiedz
#3
no wlasnie na takie pokazanie palcem mi chodzi :mrgreen: lub przynajmniej okreslenie z dokladnoscia do kilometra. tyle ile sie dalo wyczytalem. glownie interesuje mnie to co dzialo sie tam w 1945 r.
"Mam sto rąk. Sto sztyletów. Gdy chcę, sto ran zadam. Nie masz nikogo. Maszeruj Albo Giń"
Odpowiedz
#4
Słuchaj a może jeszcze Ci wykopać fanty i posegregować na niemieckie rosyjskie polskie i inne? :lol: :mrgreen: :-D Kolego zapomnij że ktoś Ci miejscówkę wskaże! :cwaniak:
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
Możesz poszperać w okolicach miejscowości Góry Trzebiatowskie,w 1939 silne bombardowanie rozbiło tam tabory jednego z pułków Armi Prusy.Ewentualnie Zajączków walki w czasie 1 woj.św.
Odpowiedz
#6
Dobre , dobre :lol: Jak to mówią - szukajcie a znajdziecie :alien: Swoją drogą , jak już zaczniesz chodzić w tych rejonach uważaj na rozrywki ( sporo tam tego ) .

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#7
A czy ktoś już tam kopał? Co można tam wykopać?
"Mam sto rąk. Sto sztyletów. Gdy chcę, sto ran zadam. Nie masz nikogo. Maszeruj Albo Giń"
Odpowiedz
#8
Można! Bez rewelki ale coś się znajduje, w zasadzie najciekawsze tereny są już pod wodą Sad
Pozdr MJ
Odpowiedz
#9
Może troche na upierdliwego wyjde ale co dokładnie można tam wykopać. Mniej więcej. Bo w moim dorobku bylo tylko troche łusek od Mausera, masa odłamków, zaczep do maski od Opla Blitza i skorupy pociskow 81mm. I od dluższego czasu nic więcej;/
"Mam sto rąk. Sto sztyletów. Gdy chcę, sto ran zadam. Nie masz nikogo. Maszeruj Albo Giń"
Odpowiedz
#10
No to mniej więcej to się kopie plus jakieś inne elementy oporządzenia zniszczoną amunicję od kal. 7,9mm do kal. 88 mm mniejsze bądź większe kawałki różnych pojazdów w tym pancernych. Hełmy już należą do rzadkości.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#11
Podobno wykopali tam niemca z ekwipunkiem :alien:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości