Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
''Wrocław: granat w przesyłce pocztowej''
#1
Kolejny przykład fantazyjnych zakupów.Prawdopodobnie z pewnego portalu aukcyjnego :-)

We wrocławskiej sortowni pracownik używając specjalnego skanera stwierdził iż w paczce znajduje się granat(prawdopodobnie II wojenny).Reszta opisu w linku poniżej.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://wiadomosci.onet.pl/1691156,11,item.html">http://wiadomosci.onet.pl/1691156,11,item.html</a><!-- m -->
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#2
KaDe napisał(a):pracownik używając specjalnego skanera stwierdził iż w paczce znajduje się granat
Buhahahahahahahahah specjalny skaner!!! Gość zobaczył ciężka paczkę która przypadkiem sama się rozdarła mimo, że na jej zapakowanie poszły dwie rolki taśmy pakowej!

Kurde niech mi ktoś to wyjaśni! Bo nie mogę skumać! W tym artykuliku jest napisane: "Obecnie trwa ustalanie kto nadał przesyłkę i do kogo była adresowana." Tzn co? Policja się uczy czytać? Bo chyba nic trudniejszego niż poskładanie liter w słowa a słowa i cyfry w adres nie widzę w tym ustaleniu. Co prawda nadawca mógł wpisać fałszywy adres to jednak adresat powinien być właściwy.

Pozdr MJ
Odpowiedz
#3
Dedukcja, dedukcja, dedukcja...
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#4
"Obecnie nie wiadomo kto wysłał przesyłkę i do kogo była zaadresowana"
Bez wodki nie razbieriosz :mrgreen:
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#5
Pracowałem na poczcie głównej w Łodzi (Kaliska), żadnego skanera tam nie mieliśmy , ciekawe ciekawe :lol:
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości