Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa książka
#16
No teraz będziecie się na wzajem cytować :lol:
Już nie można nic napisać, bo każdy chce mieć ostatnie słowo :box: :lol:
Ja uważam temat tego postu za zamknięty i nie ma co kotów drzeć nad drobnostkami-każdy zaiteresowany wie przecież o co autorowi chodziło .
(tylko mi kotów nie cytować proszę ;-) )
Odpowiedz
#17
ALE PRZECIEŻ tam nie jest napisane, że pod Łódź SPECJALNIE ściągnięto oddziały z Syberii!
Tam jest napisane: "gdyż Niemcy zostali odcięci przez ściągnięte z Syberii posiłki wojsk carskich" A niby nie jest to prawdą?
Zostały ściągnięte z Syberii. Fakt historyczny i tyle. O tym tygodniu to sam sobie wymyśliłeś tak nie wiadomo skąd.

Nadinterpretujesz cudze słowa.



Przecież tam nie jest napisane "ściągnięte w tydzień", ale że te wojska pochodziły z Syberii. Typowa nadinterpretacja i czepialstwo uduchowionego forumowicza Wink[/quote]

Nie czepialstwo lecz prosta matematyka. Operacja zaczęła się 11 listopada, sformowanie oddziału łowickiego to 16 listopada. 6 DSS rozpoczęła wyładunek w Zielonkowicach w nocy 18/19 listopada. Czyli 18 - 11 = 7 (siedem dni to tydzień). No i jeszcze jedna ważna informacja 6 DSS została wyłączona z 10 Armii która operowała w Prusach Wschodnich a więc o wiele bliżej niż Syberia.
Pozdr MJ[/quote]
Odpowiedz
#18
resty napisał(a):No teraz będziecie się na wzajem cytować :lol:
Już nie można nic napisać, bo każdy chce mieć ostatnie słowo :box: :lol:
Ja uważam temat tego postu za zamknięty i nie ma co kotów drzeć nad drobnostkami-każdy zaiteresowany wie przecież o co autorowi chodziło .
(tylko mi kotów nie cytować proszę ;-) )

Masz Pan rację. Tylko po co niektórzy starają się wyciągać nadinterpretatorskie wnioski z ogólnych zdań?
Odpowiedz
#19
Przepraszam już nie będę!
Pozdr MJ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości