Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje w forcie Gerharda w Świnoujściu
#1
Po Piotrkowie , Rogowie, Ełku,poligonie na Brusie i zlocie w Czechach teraz czas na kolejną wyprawę .
Będąc w minionym tygodniu na wojażach po wybrzeżu otrzymałem od Piotra Piwowarczyka zaproszenie dla Grupy Łódź oraz nie zrzeszonych forumowiczów z łódzkiego forum do Fortu Gerharda w Świnoujściu.
Za drobną pomoc przy pracach na forcie mamy zagwarantowane pole namiotowe lub noclegi w budynkach fortu ,miejsce na ogniska, poranną zaprawę po linie nad fosą i inne atrakcje :lol: .
Teren okoliczny jest bogaty w różności no i dwie plaże dla moneciarzy ;-) ( wschodnia i zachodnia).
Na moim chomiku w folderze wakacyjne wyjazdy 2011 jest pare fotek z muzeum fortecznego , resztę zdjęć z okolicy znajdziecie bez problemu w necie.

Z uwagi na budowę w okolicy Gazoportu jest to chyba ostatnia chwila na wypady w te rejony Świnoujścia bo coraz więcej terenu jest ogrodzone , a po zakończeniu budowy ochrona portu raczej nie pozwoli swobodnie kręcić się po okolicy.

Termin to od 18lipca do początków sierpnia , ale można też uzgadniać późniejszy indywidualnie .
Na podany termin już się wybiera Toperz0 z rodziną i ja ze swoimi dzieciakami.

Można sobie zorganizować "wczasy pod gruszą" :cwaniak:
Przykładowy filmik z YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=zcWlPKXVI...re=related
Odpowiedz
#2
kto jedzie do Gdańska z was ?
Dasz się wykorzystać? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#3
Na tą chwile jedzie kilka osób .Jeśli jeszcze są jacyś chętni to proszę o telefon na 602-688-672 bo muszę do czwartku powiadomić Piotra ile osób zawita na fort.
Dla chętnych - W czasie pobytu planuje też wycieczkę do Berlina z biura podróży i indywidualny wypad do Hyde Parku - w kilka znajomych osób było by fajniej :lol:
Yoony odpowiedź na priv.
Odpowiedz
#4
Cześć.Ja startuję w nocy z 19 na 20 lipca i będę do niedzieli.Jak by co to mam dwa miejsca w automobilu.
Odpowiedz
#5
Ja już jestem z dzieciakami na miejscu.
Szykuje się tu niezły zlocik. Ma być ponad 50 osób ze stowarzyszeń z różnych części kraju .
Pogoda wymażona,nie pada i jest 27 stopni .
Właśnie teraz nadaje na żywo z fortu TVN 24. :-D
Jeszcze raz zapraszam wszystkich chętnych do Świnoujścia, w sobotę otwarcie nowej wystawy.
Odpowiedz
#6
witam ---to były prawdziwe WAKACJE , byłem tam 3 dni i było najlepiej ze wszystkich dotychczasowych spotkań na których byłem . Nawet pogoda nam dopisała a i pobyt był owocny bo dużo ciekawostek. Kto nie był niech żałuje .
Odpowiedz
#7
Niezła impreza szykuje sie tam też na 1 września Confusedhoot:
A wracając do obecnych wakacji to w dniu otwarcia wystawy dla wszystkich którzy pomagali w organizacji wystawy na forcie była zorganizowana wycieczka autobusowa do Penemunde .
Zrobiliśmy też łowienie skorupy 200-setki z fosy ;-) (na neodyma się nie dało to Remik autem pociągnął)
a i trochę turystów postraszyliśmy podczas nocnego zwiedzania twierdzy :lol:
Kto umiał i miał chęć mógł codziennie doić kozę i takich innych atrakcji ....
Wszystko co zostało udokumentowane powoli ładuje sie na mojego chomika .
Myślę że do środy będzie wszystko załadowane.

Dobra wiadomość jest taka że będzie ciąg dalszy w przyszłe wakacje.
Piotr ma nam przesłać ofertę z konspektem co i jak .
Jak tylko będę znał szczegóły dam znać żebyście sobie mogli wcześniej urlopy zaklepać :cwaniak:
Odpowiedz
#8
Na chomika już wszystkie foty i filmiki z pobytu w Świnoujściu załadowane w folder 2011 wakacyjne wyjazdy( chomik : restybis)
A tu macie linka do notki prasowej o wystawie przy organizacji której trochę z Remikiem pomagaliśmy:
http://www.iswinoujscie.pl/artykuly/1888...&showall=1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości