Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fisher F2
#1
Witam
Prosze o Wasze zdanie na temat tej piszczalki (Fisher F2) co o niej sadzicie , co uwazacie??
Wiem ze to konkurent ACE 250 , jest w tej samej cenie i ma dodatkowa sonde 10cm.
Sam mam ACE 250 a nad zakupem Fishera zastanawiam sie dla osoby ktora zawsze mi towarzyszy (poprostu sie wkurzula i powiedziala ze chce swoj wykrywacz)
Ostatnio bylismy na dwa ACE 250 i strasznie sie gryzly (ta sama czestotliwosc pracy), trzeba zachowac odleglosc jakies 10 m
Fisherek ma inna czestotliwosc pracy moze sie nie beda tak gryzly??
Dzieki za pomoc i pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Cytat:trzeba zachowac odleglosc jakies 10 m
:zdziwko: To szczerze mówiąc jestem zaskoczony Smile chodziłem kiedyś po polu z osobą która też miała ACE i aż takiej odległości nie trzeba było zachowywać... dziwne..
Odpowiedz
#3
Wiesz moze i nie aż 10 metrów ale tak na wszelki wypadek. Nigdy nie wiadomo czy nie bedzie fałszywego sygnału.
Odpowiedz
#4
Najlepiej kup Rutusa Solarisa.Na pewno będziesz zadowolony i piszczałki nie będą się gryzły.
Odpowiedz
#5
W gre wchodzi tylko cos do 800zł - znam wiele piszczalek ale nie pytam jaki proponujecie tylko co sadzicie o Fisherze F2.
Gdybym mial wiecej kasy nie zastanawial bym sie nad zakupem a Fisher ciekawie sie prezentuje jako nowosc i w tym sęk bo nie wiadomo jak sie sprawuje
Odpowiedz
#6
Witam!!!
Zastanawiam się nad kupnem Fishera F2. Viking już go niesprzedaje. Czy ktoś z forumowiczy wie gdzie można go zakupić?? Myślałem nad zakupem z ebay.
Czekam na odp!!!

Pozdrawiam zbiniu1
Odpowiedz
#7
Jeśli chodzi o rynek wtórny to wertuj allegro.Jak nie ma obecnie to pewnie się pojawi.Kwestia czasu.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#8
Odkąd pojawił się F2 na rynku to na allegro widziałem go może z 5 razy z czego dwa to były przywiezione z Anglii.
Przeglądam kategorie z nowymi wykrywkami codziennie (takie głupie hobby) i nie często bywa tam F2
Najlepiej wpisz w google "sprzedam Fisher F2" i szukaj na forach tematycznych.
W sumie skoro się nie sprzedaje często na allegro to chyba całkiem dobry sprzęt.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
Nie mierz sprzętu po względem dostępności na allegro.W sumie smętka ludzie chwalą , rutusa itp a na allegro się pojawiają.Z rożnych powodów ludzie sprzedają:zmiana hobby, potrzeba kasy,sezon zimowy, wymiana na lepszy.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#10
Nie no jasne.
Ale skoro nie chcą się go pozbyć to być może jest to dobry sprzęt.
Nie znalazłem nigdzie jeszcze żetelnych testów na jego temat. To były tylko przypuszczenia
Pozdrawiam
Odpowiedz
#11
Jak go zakupic w USA to jakie koszty należy doliczyć??? Jeżeli sam wykrywacz kosztuje 199$.

Pozdrawiam zbiniu1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości