Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODKRYWCY Z TOMASZOWA
#1
Witam .Mam takie pytanie do admina moze zrobimy oddzielne tematy typu .Eksploratozy z lodzi ,tomaszowa ,zgierza itp .A co na to forumowicze?
Odpowiedz
#2
Wydaje mi się , że skoro Forum jest łódzkie, to takim powinno zostać.
Nasze, lokalne, bez podziałów.
Taka jest moja opinia.
Odpowiedz
#3
Witam!
Jako Tomaszowianin zgadzam sie z Mieszczanem Smile Ale oczywiście. Forum łódzkie i decyzja należy do Admina :-)
"Mam sto rąk. Sto sztyletów. Gdy chcę, sto ran zadam. Nie masz nikogo. Maszeruj Albo Giń"
Odpowiedz
#4
Przymiotnik łódzkie odnosi się do regionu (województwa) łódzkiego, a forum ma pomóc w integracji środowiska więc wprowadzenie podziałów mija się z ideą tej strony.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
Myśle , że za mało jest poszukiwaczy z osobnych miejsc i nie zdało by to egzaminu . Poza tym jest to forum całego regionu łódzkiego i nie widze powodu żeby je jakoś dzielić .
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#6
Zdecydowanie, taki podział nie dość, że w niczym by nie pomógł, to jeszcze by wprowadził niepotrzebne podziały, które, jak słusznie nadmienili moi przedmówcy, forum to stara się likwidować :mrgreen:
Odpowiedz
#7
Macie racje .Za mało nas aby robić grupy .A teraz wasze zdrowie :zdrowko:
Odpowiedz
#8
no to :zdrowko:. To była tylko taka propozycja. Ale w sumie macie Panowie racje. Mogły by powstać przez to jakieś rywalizacje itp. Integrujmy się a nie róbmy wojne :-) Pozdrawiam i Wesołych Swiąt wszystkim Smile
"Mam sto rąk. Sto sztyletów. Gdy chcę, sto ran zadam. Nie masz nikogo. Maszeruj Albo Giń"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości