Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiatrówka
#1
Witam! Planuję zakup wiatrówki na miejsce starej, może ktoś mi coś podpowiedzieć. Oczywiście dobra i w miarę tania z dolnym naciągiem

Nie chcę kolejnej z łamaną lufą, bowiem one szybko się rozkalibrowują i mam taki zabytek już w domu.

Próbowałem Lider 44, ale ma bardzo ciężki spust i naciągiem szarpię. Efekt koszmarny.

Chętnie posłucham opinii fachowców.

Pozdrawiam,
Buc
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#2
Zależy ile kasy masz na sprzęt.I czy nie lepiej zainwestować w karabinek na co 2. Osobiście posiadam Crosman Nightstalker.Karabinek jest ładowany na 12 sztuk śrutu typu 4.5 mm.Jak wcześniej wspomniałem zasilany jest butla co 2 (tą większą) co starcza na 300 oddanych strzałów.Obudowa wykonana z abs trwała , solidna i całość jest lekka.Jak dla mnie extra.Do tego kolimator bądź luneta i zabawa jest przednia.Właściwości strzeleckie całkiem niezłe w końcu to crosman.Mam wersje bez zbędnych pierdół (różnica w cenie dość znaczna).Jeśli chodzi o ekonomie w przypadku butli to wychodzi całkiem nieźle.I nie musisz się bawić w przeładowanie za każdym razem.Do tego masz możliwość strzelania dynamicznego.

I nie polecam zakupu w pewnym dużym sklepie olewają klienta łącznie z gwarancja po zakupie :kwasny:


P.S: Z ''liderem'' się nie dziw czego można się spodziewać za tą cenę.W pewnych przypadkach lepiej dołożyć niż się potem rozczarować.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości