Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reportaż w TVS
#1
Ciekawy reportaż

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.tvs.pl/index.php?id_materialu=25">http://www.tvs.pl/index.php?id_materialu=25</a><!-- m -->
Odpowiedz
#2
Największa Zorganizowana Grupa Przestępcza-sam nie wiem czy to brzmi dumnie czy śmiesznie. :band:
Odpowiedz
#3
powinni do nas strzelać ...bez ostrzeżenia
Odpowiedz
#4
toperz0 napisał(a):Największa Zorganizowana Grupa Przestępcza-sam nie wiem czy to brzmi dumnie czy śmiesznie. :band:
Ja mysle ze to brzmi i durnie i śmiesznie jednak jest w tym prawda
Jedziesz na zlot i spotykasz się z ludźmi co łamia tak samo prawo jak i Ty
Odpowiedz
#5
Truizmy!
Odpowiedz
#6
Owszem truzimy dla nas. Ale sadze ze taki reportaż, dla ludzi nie zorientowanych w temacie, może mieć istotne znaczenie. Lepiej żeby powstawały takie truizmy niż to co zaserwowali autorzy Plebanii.
Odpowiedz
#7
graf_zero napisał(a):Lepiej żeby powstawały takie truizmy niż to co zaserwowali autorzy Plebanii.
Możesz coś bliżej powiedzieć o tym co w Plebani było (chodzi oczywiście o poszukiwaczy i poszukiwania, nie o pozostałe watki)
Pozdr MJ
Odpowiedz
#8
Krzysztof Ibisz dzielnie walczył z poszukiwaczami którzy zostawili na wierzchu niewypały i rzucali się ludzką czaszką Smile
Odpowiedz
#9
Aha dzięki! Wiec miast reportażu należy wrzucić do serialu wątek o porządnych poszukiwaczach!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#10
Ja bym jednak tak tego reportażu nie potępiał. z tego co zauważyłem na ludzi bardzo działa ukazywanie absurdów prawnych ergo jeśli jacyś ludzie są przez te absurdy pokrzywdzeni - mają sporą część społeczeństwa po swojej stronie Smile
Odpowiedz
#11
Ja też nie potępiam! Mam nadzieję, że ktoś już do Palikota napisał w sprawie tej nieszczęsnej ustawy! W każdym razie ja też pozwolę sobie skreślić do Pana posła kilka słów. A nuż ktoś usłyszy "głos wołającego na pustyni"
Pozdr MJ
Odpowiedz
#12
Ośmielilem sie wczesniej napisać do Pana posla jak narazie bez odzewu.I niestety myśle ,że tak już zostanie.Zdanie takich ludzi jak my poslowie mają jak to się potocznie mówi w d...e.Temat jest zbyt malo medialny aby zawracali tym sobie głowy.
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#13
A nie myśleliście żeby podsunąć pomysł naszej regionalnej telewizji na temat takiego reportazu o łódzkich eksploratorach. Można by się pokazać z dobrej strony
Odpowiedz
#14
Swojego czasu przy okazji otwarcia wystawy stowarzyszenia w ŁDK w regionalnej TV występował Jagoda .Przedstawiał zalożenia i incjatywy stowarzyszenia , było rownież parę artykułów w prasie lokalnej .I dalej jesteśmy postrzegani w taki a nie inny sposób.Wydaje mi sie ,że powodem takiej sytuacji jest brak zrozumienia i zupelnie błędny obraz ludzi posiadających takie hobby.Co nie oznacza ,że wsród nas /bez obrazy /znajdują się czarne owce które utrwalają władze i społeczeństwo w przekona ,że więcej robiny szkody niż dobrego.Dlatego wydaje mi się iż naszym zadaniem jest "uczenie" młodszego pokolenia podobnych nam pasjonatów odpowiedniego zachowania i zasad jakimi powinni sie kierować w swoich poszukiwaniach.Miśle , że to jest między innymi cel stowarzyszenia.
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#15
Oczywiście oskarxyz masz racje. Na niemal każdym forum eksploracyjnym jest poruszany temat stowarzyszeń regionalnych i tym podobnych organizacji. Niemniej jednak wiadomo że im bardziej my będziemy rosnąć w siłę tym bardziej trzeba się będzie z nami liczyć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości